Help for English

Sraz HFE

 

no, než konkrétní datum spíše nějaké rozmezí, třeba týden :-)

No jo, ale přes týden to asi nemá smysl organizovat.
So třeba pátek nebo sobota?
Navrhnout třeba dva tři pátky nebo soboty…
Osobně si myslím, že ač na tyto stránky chodí velké množství lidí, tak na sraz stovky lidí nepřijedou, protože to pro ně bude třeba daleko, nebo prostě nebudou moct, nebo se jim nebude chtít…
‚Aktivních‘ lidí, co často přispívají do diskuzí a komentářů zase tolik není… ale odhadovat je to těžké…
Buď na to udělat vlákno ve fóru nebo třeba přímo téma v ANKETĚ :-)

Vzhledem k tomu, ze je zde hodne studentu a ucitelu tak by to mela byt sobota, protoze si nemuzou vzit dovolenou ze skoly (teda pokud se od dob kdy ja byla na skole nic nezmenilo :-D ) a v nedeli se budou muset vracet domu. Mohli bychom rict treba zatim priblizne soboty v nejakem mesici, to uz by se kazdy chytil.
Zase vzheldem k tomu, ze tomu bude muset venovat hodne casu na zarizeni Marek Vit tak asi mesice cerven, cervenec, srpen a ne uprostred semestru.

Já myslím, že sobota by byla nejlepší. Naprosto souhlasím s tím, co napsala LionessCZ. Pokud jde o měsíc, tak bych hlasovala pro červenec, protože na některých školách jsou zkoušky i v červnu (navíc se učí ještě na ZŠ a SŠ) a v srpnu zase bývají zkoušky opravné (ne že bych to někomu přála, ale i to by se mělo zohlednit).

Jinak si myslím, že nejlepší by bylo založit nové vlákno v diskuzi, protože přes anketu se mohou ty výsledky dost zkreslit. Bylo by lepší, aby každý jmenovitě sám za sebe řekl, že by přijel nebo ne, protože v anketě může každý naklikat že ano a pak přijede jen pár lidí.

No jo, to s anketou – máte asi pravdu.
Ale zase by bylo třeba to v tom fóru nějak zviditelnit…třeba to může někdo přehlédnout…

Ajo.. já to pochopil tak, že mluvíme o létě, proto jsem navrhoval týden :) OK, není přece problém založit téma :)

ajj. Georgia by se také ráda přihlásilA, bohuŽel věta: „Zkopírujte seznam“ je pro ni velkou neznámou, takže si mě pište také, ovšem nezávazně, nevím jak to bude v práci (pracuji v automobilém průmyslu), pokud bude šance,neváhám.

Done.

Super, díky Romane, díky Senade, ještě můžeš přidat Jiřina Ohnheiserová.
To: Roman
Váš návod si ale stejně schovám, co kdyby náhodou někdy příště? Děkuju moc. :-D

to georgia: No právě. Já jsem si myslel, že byste si tam teď mohla zkusit přidat podle mého návodu své plné jméno sama :-)

to seqwence: zahrál jsem si trochu na Hujera poslal jsem návod jak na to, ale v soukr. zprávách, proto tu není :-)

Já bych si i troufla, když mi Pilda sem tam pošle návod jak na to
(a občas ho využiji), tak to také zvládnu, ale tohle mne mile překvapilo a potěšilo. Takže, třeba se uvidíme :-D

Mimochodem Romane, nechcete Vy po mně švestičky?
Máme dobré, tekoucí, Moravské.

Děkuji. :-)
Také mám doma, přece jen pocházím z vedlejšího města :-)

Jo, vpoho.. měli jste říct, nepřidával bych jinak :)

To Seqwence: Proboha ne, já byla šťastná, že se nemusím pokoušet a že jste mne tak mile překvapil. Opravdu jsem si oddechla, když jsem si návod od Romana vytiskla, ať ho mám krok za krokem po ruce a jejda, už jsem tam byla. Já byla ščastná.
A další návody a rady vítám, někdy jsem opravdu bezbranná. Nevíte někdo, proč mi padá Mozilla Firefox, když klepnu na Ctrl nebo Alt?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.