Help for English

"For No One" by The Beatles

Komentáře k článku: "For No One" by The Beatles

 

přehrát

nemohu píseň přehrát, jen po „when she“ a konec, ostatní nahrávky mi normálně fungují

Odkaz na příspěvek Příspěvek od paeonia vložený před 17 lety

přehrát

nemohu píseň přehrát, jen po „when she“ a konec, ostatní nahrávky mi normálně fungují

Re: přehrát

Nahrávka je pořádku, zkuste reload stránky. Pravděpodobně se vám stahování souboru přerušilo.

40% to je docela malo .. napr. v druhe vete You find that all her vubec to worlds neslysim :oops: :?

juchuuu

80 % ja vim,sice nic moc,ale pro mě jeto úspěch :-D mimo toho,je to krásná písnička

Pekna

Krasna a celkom zrozumitelna piesen… 95 percent… :-D … tu predposlednu vetu som pocuval asi 15 krat a to said som tam nepocul :oops: … no nic… este mam co trenovat… dakujem za najlepsiu stranku na vyuku english…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 17 lety

juchuuu

80 % ja vim,sice nic moc,ale pro mě jeto úspěch :-D mimo toho,je to krásná písnička

Re: juchuuu

S tím souhlasím (že to je krásná písnička). Dokonce jsem si ji oblíbil víc, než původní verzi od The Beatles.

Super

Moc pekna pisnicka! Dokonce se da i lehce doplnit…95%.. a mohla jsem mit 100%, kdybych nezmenila said na say :-(

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Honza
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: juchuuu

S tím souhlasím (že to je krásná písnička). Dokonce jsem si ji oblíbil víc, než původní verzi od The Beatles.

Re: Re: juchuuu

Ona ta nová verze je taková zpěvnější, dá se to srovnat s Bonsoir… od Olympiku a Muka. Ale když jsem si pustil tu originální verzi (album Revolver z r. 1966), tak se mi ten text zdál zase srozumitelnější.

Slovicko ago jsem taky nejak nevystihnul a dalsi 2 jsem zkopal ale i tak 85%je myslim pekny vysledek.

vrrr

80%… ago a words jsem nejak nepochytala a z nepozornosti jsem za said nenapsala ,,d" + zase z nepozornosti misto breaks braeks :(

supa

:-D joo,konečně taky někdy 100%!ale na druhou stranu to bylo možná lehký…

Jsem tu poprvé a stránkami jsem unešená. Přečetla jsem si pohádku a teď poslechla Beatles. Mám jen 60 %, ale snad se zlepším. Dvě hodiny mi tady utekly, ani nevím jak.

Wow! :shock: 100%! Nemám rád nezmyselné komentáre o skóre ale toto sa mi ešte nestalo 8-)

Jen 80% :?

Nevyplňuji, jen poslouchám, ještě na to nemám, něco vyplňovat ale je to moc pěkná píseń a dík za poslech.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.