Help for English

Sraz HFE

 

:-D
Vpoho.. ne, jen se raduje z výhry :-)

I já děkuju za vysvětlení :-)

Nevím jak vám, ale celkem by se mi hodilo už předběžně průběžné datum :) Nápady? :)

To jsem rada, ze uz se nekdo ozval :-) . Nam by se to taky hodilo vedet. My treba uz ted vime, ze 27.6. nemuzeme.

Tak třeba…náhodně…řek­nu…3.7.?

Lepší by byla asi sobota. V pátek je spousta lidí v práci.

Jj určitě víkend, kvůli nám pracujícím :-) Asi se ve 30 lidech přímo neshodneme na termínu, ale pokud jde o mě, tak nemůžu přelom červen/červenec.
Těším se, až se sejdeme!

No, jsem pro červen, úderem července se přeci jenom hodně lidí rozjede do všech koutů světa či ČR…

Co třeba sobota 20. června?

To by snad šlo :)

Bereme. Jdu sehnat hlidani. :-)

jsem pro :-)

ok :-)

Takže 20. června v Pardubicích… místo a čas upřesníme. Ale je tu ještě jedna otázka. Abychom mohli zapikat nějaké místo, bude potřeba vědět, kolik bás přesně bude a ten počet nějak pojistit. Jedna možnost je udělat nějakou závaznou přihlášku, kterou vyplníte a pošlete nějakou zálohu, která vám bude na místě vrácena.

Jinak by určitě nastala jedna z následujících možností: přihlásí se lidí málo, potom se ale sjede lidí víc a nevejdeme se. Nebo naopak, přihlásí se hodně lidí, my seženeme velký prostor a potom to bude trapné, když se sjede lidí polovina.

Souhlasili byste s tímto systémem? Přihlášky bychom přijímali cca do 20. května, tedy měsíc předem, abychom potom mohli včas něco zamluvit.

Za nas dva souhlas.

Myslím, že pro mne to nebude absolutně žádný problém. Myslím že i 20.červen mám volný, dokonce po všech strastech s přijímáním na vysoké školy takže super!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.