Help for English

Výsledky soutěže o seriál The O.C. na DVD

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál The O.C. na DVD

 

Gratuluju, snad budu mít větší štěstí v dalších soutěžích. :-)

DS

Taky moc gratuluji :-D a chtěl bych se zeptat jestli by se pana profersora Víta zeptat jestli by se dal seriál někde v ČR sehnat, samozřejmě v ENG.

DS

A ještě bych se chtěl zeptat jak to je tedy s 8. otázkou, kde je na těchto stránkách seznam písní z The O.C. ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od DS vložený před 16 lety

DS

Taky moc gratuluji :-D a chtěl bych se zeptat jestli by se pana profersora Víta zeptat jestli by se dal seriál někde v ČR sehnat, samozřejmě v ENG.

Re: DS

Já je kupoval na Amazon.com.

Celý balík (všechny 4 série) se tam dají koupit za 125 dolarů, což vyjde na cca 2100 + poštovné (cca 300 kč) + doplatek DPH při doručení.

První série tam stojí 26 dolarů, což je cca 450 Kč + poštovné + doplatek DPH.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od DS vložený před 16 lety

DS

A ještě bych se chtěl zeptat jak to je tedy s 8. otázkou, kde je na těchto stránkách seznam písní z The O.C. ?

Re: DS

Když se podíváte do sekce ‚zábava/hudba‘, tam je cca 40 písniček, tři z nich jsou z O.C. a je to u nich výslovně uvedeno.

Dvě z nich jsou v sekci Soutěže – Patrick Park (Life is a Song) a Alexi Murdoch (Orange Sky).

Na tyto písničky jsme získali svolení a licenci pro online přehrávání, můžete si je tedy u nás poslechnout.

DS

Aha, předtím jsem si myslel že je to nějaký nesmysl, že jsou na těchto stránkách nějaké písně z The O.C., ale teď po zádání O.C. ve vyhledávání mi to našlo The 88 – How Good it Could Be a Patrick Park – Something Pretty, tedy jen 3. Tak jsem vám poslal seznam asi 10 písní, ale ani jedna z nich tam nebyla :-( … Mimochodem ten anglický chat by byl super !

gratuluji vítězi:)…doufám,že se jednou usměje štěstí i na mě:)…ale jinak takovej Prison Break a nebo Supernatural :-D ..proto bych udělala cokoliv :oops: :-D

Re:

Hlasujte v naší nové anketě na hlavní stránce. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Hlasujte v naší nové anketě na hlavní stránce. :-)

Re: Re:

jéé nj…děkuju za upozornění:D…ale je to těžký vybrat si mezi tolika dobrými seriály…hlavně mezi PB a SPN:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

Re: Re:

jéé nj…děkuju za upozornění:D…ale je to těžký vybrat si mezi tolika dobrými seriály…hlavně mezi PB a SPN:)

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Re: Re: Re: Re:

haha…tjn:)))…ale bohuzel..tak doufám že aspon PB nebo SPN vyhraje

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Re: Re: Re: Re:

a jinak mě napadlo,že by nebylo špatný taky u SPN napsat českej překlad Lovci duchů..že nekteří možná neznají tenhle název..i když uznávám,že by musel ten někdo být při nejmenším nepozorný:D…teda pokud se to dá upravit..ale nebudu vám do toho povídat…to je asi jen lítost,že SPN nemá zas až tolik hlasů:)..ale je to docela škoda,protože za sebe můžu říct,že zrovna SPN se dá docela dobře rozumnět,co říkají…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Re: Re: Re: Re:

Doplněno. Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Re: Re: Re: Re:

no to nění vůbec za co..to ste vlastně udělal laskavost mě a fandům SPN:)…a už vůbec nechci,aby to vypadalo,že otravuju nebo tak:D..a koukám,že soutěžení o dvd se dost uchytilo co…btw doufám,že nevadí že jsem vám udělala menší reklamu na lidech.cz :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Re: Re: Re: Re:

Reklama nám samozřejmě nevadí. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.