Help for English

Výsledky soutěže o seriál The O.C. na DVD

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál The O.C. na DVD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Re: Re: Re: Re:

tak to sem ráda:)…a vypadá to,že buď si lidi uvědomili,jak jsou SPN a PB skvělej seriál nebo umím ovlivňovat lidi:)..jen aby to vydrželo a PB a SPN dotáhli zbytek:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Re: Re: Re: Re:

může se zeptat do kdy bude ta anketa?:D…zatím to vypadá pro SPN a PB dobře,tak bych nechtěla aby je někdo předběh…:D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je fakt těžký, škoda že nemůžu hlasovat pro víc. :-)

Re: Re: Re: Re:

Já jen doufám, že někdo nešvindluje a nehlasuje pro jeden seriál víckrát. Dnes VELMI NÁPADNĚ stoupl počet hlasů pro Prison Break a Supernatural.

contest

néé,že bych byla nedočkavá… :-D …jak dlouho to,tak trvá než něco přijde z USA?! :oops: :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

contest

néé,že bych byla nedočkavá… :-D …jak dlouho to,tak trvá než něco přijde z USA?! :oops: :-)

Re: contest

Včera mi poslali oznámení o odeslání, teď tak týden až 14 dní.

normálně začínám pomalu věřit,že se v anketě hlasuje víckrát… :shock: :-) …nějak se mi nezdá,že by měli Friends tolik fandů…u SPN je teda taky možný,že jim dal někdo víc hlasů…celkově mě mile překvapilo že je hlasováno tolikrát… :-D …teď otázka do jaký míry poctivě..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

normálně začínám pomalu věřit,že se v anketě hlasuje víckrát… :shock: :-) …nějak se mi nezdá,že by měli Friends tolik fandů…u SPN je teda taky možný,že jim dal někdo víc hlasů…celkově mě mile překvapilo že je hlasováno tolikrát… :-D …teď otázka do jaký míry poctivě..

Re:

No, já to mu u věřím, protože FRIENDS je taková klasika, kterou znají skoro všichni. Ostatní seriály mají své příznivce, ale spousta lidí o nich taky třeba vůbec nikdy neslyšela. Proto si myslím, že z těch všech seriálů často hlasují pro FRIENDS, protože je to jeden dobrý seriál, o kterém už slyšeli, který znají.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

No, já to mu u věřím, protože FRIENDS je taková klasika, kterou znají skoro všichni. Ostatní seriály mají své příznivce, ale spousta lidí o nich taky třeba vůbec nikdy neslyšela. Proto si myslím, že z těch všech seriálů často hlasují pro FRIENDS, protože je to jeden dobrý seriál, o kterém už slyšeli, který znají.

Re: Re:

asi máte pravdu…:)..ale tak ono ne jenom friends samozřejmě,já sem podezřívavá,když to sleduju tak i ostatní docela přibývají hlasy…ale zas mi přijde docela dost kolem deseti hlasů denně…:D

Opakované hlasování

Dobrý den, chtěla bych napsat jeden postřeh. Docela mě překvapilo, že systém umožňuje v anketě hlasovat opakovaně. Sice když zkusíte hlasovat dvakrát ihned po sobě, tak to nedovolí, ale po chvíli již ano. Obávám se,že výsledky tím budou zkresleny, protože počet příznivců např. seriálu lovci duchů oproti jiným, známějším, je zarážející.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela vložený před 16 lety

Opakované hlasování

Dobrý den, chtěla bych napsat jeden postřeh. Docela mě překvapilo, že systém umožňuje v anketě hlasovat opakovaně. Sice když zkusíte hlasovat dvakrát ihned po sobě, tak to nedovolí, ale po chvíli již ano. Obávám se,že výsledky tím budou zkresleny, protože počet příznivců např. seriálu lovci duchů oproti jiným, známějším, je zarážející.

Re: Opakované hlasování

Ani jsme se nesnažili ošetřit anketu nějakýžm stoprocentně efektivním způsobem a zabránit vícečetnémuý hlasování. Vše funguje myslím přes cookies, takže stačí si je vypnout v prohlížeči a můžete hlasovat, jak se váým zlíbí. Účel ankety ale neměl být nikdy takový, aby o něčem rozhodoval. Tohle je vlastně první anketa, kde by se možná mohl někdo snažit výsledky zkreslit, jindy k tomu nemá nikdo důvod. Stejně plánuji, že průběžně během roku těch seriálů na DVD bude možné vyhrát více, takže se dostane i na jiné než Lovce důchů.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.