Help for English

New ST a LL.

 

Již několikrát se Marek zmínil o novinkách ve ST a LL, proto by mě zajímalo, o jaké novinky půjde.

Co vím o LL, v nové verzi by měl být nový design.

LL bude od základu předělané (Petr ho programuje vlastně od nuly), naprosto jiný design, vymakanější funkce… ale detaily prozrazovat nebudu.

Není to daleko pracnější, když to budete programovat úplně od začátku?

co je vlastne LL a ST?

Language Lab
Smart Tests

a ST?? nebo ve Smart Test nedojde k zásadnějsím změnám?

Smart Tests je program ani ne rok starý. Nečekejte „zásadní“ změny hned po takto krátké době. Ale určitě se jich také dočká. Teď se pracuje na LL.

A ještě jedna meněší otázečka, všichni stávající uživatelé LL dostanou tu novou verzi.

Ne, není to pouhý update, ale kompletní upgrade na něco lepšího. Doposud to byly malé úpravy, rozšíření slovníku atd atd, to bylo zdarma. Novou verzi LL4 si budou moci s výraznou slevou zakoupit a nebo pokračovat v používání staré. Je ještě brzy řešit cenu, ale předpokládáme, že doplatí pouze rozdíl mezi LL3 a novým LL4.

Marek Vít:
když je brzy řešit cenu, to znamená, že se jentak té nové verze nedočkáme, co? :-(

A než vyjde ta nová verze, možná jste mohl vydat pro tu starou alespoň menší update rozšiřující tu zásobu, co vy na to? Ten slovník musí už docela dost zaostávat za tím z HFE za tu dlouhou dobu co nic nevyšlo…

Petr na tom pracuje poměrně intenzivně, ale kdy bude program hotový, to se neodvažujeme ještě odhadovat.

A že slovník zaostává, je pravda, že trochu ano, ale ne nijak podstatně. V poslední době jsem nijak překotně slovník neupdatoval, pouze tu a tam nezbytné výrazy z několika článků…

Všiml jsem si, že cena LL pro slováky je stále uvedená ve slovenských korunách. :-)

Sk / 30,126 = Eur A máš to! :-D

Při vyřizování objednávek samozřejmě počítám v eurech, na stránkách je to ale potřeba aktualizovat. Díky za upozornění.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.