Help for English

FRIENDS: Výsledky soutěže o seriál na DVD

Komentáře k článku: FRIENDS: Výsledky soutěže o seriál na DVD

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Iluen
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

Určitě by mělo jít hlasovat pouze pro jednou, ale tak jak to ve všech počítačových systémech bývá – neexistuje pravidlo, které nejde porušit.

Minimálně tím, že budete hlasovat z více počítačů – odhlasujete si doma, ve škole můžete zkusit z víc počítačů, u kamaráda, známých a tomu nezabráníme :-)

Re: Re: Re: Re:

Už jsem to jednou psala právě k anketě o seriály, že z jednoho PC lze bez problémů opakovaně hlasovat. Přišla jsem na to náhodou, další hlas sice tak po 5 minutách poslat nešel, ale po 10 již ano. Nevím,jestli je to nastavením PC, nejsem z oboru, ale určitě to jde a to bez sebemenší námahy toho, komu by o něco šlo. Ale vy o tom problému víte, takže se nic neděje. A díky za soutěže.

Congratulations :--)

Soutěž byla supr, budu to pokoušet dál :-) Měla bych návrh i na další seriály, které tady dosud nepadly a jestli si dobře vzpomínám, nebyly ani v anketě – co takhle Sex in the city nebo Six feet under?

pardon, je to Sex and the City :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pierrettte vložený před 16 lety

pardon, je to Sex and the City :-D

Re:

Určitě, proč ne. :-)

Tahle soutěž byla super!Sice jsem nevyhrála,aloe to navadí …zajímalo by mne ,kdy bude další soutěž,pokud bude?
:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Janullinkaa vložený před 16 lety

Tahle soutěž byla super!Sice jsem nevyhrála,aloe to navadí …zajímalo by mne ,kdy bude další soutěž,pokud bude?
:-)

Re:

Už na začátku června. A rozhodně bude.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.