Help for English

GILMORE GIRLS: Soutěž o seriál na DVD

Komentáře k článku: GILMORE GIRLS: Soutěž o seriál na DVD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 16 lety

zdrawim :)

konecne som tu stihla nejaku sutaz .. hmm mozem sa zucastnit aj ked som zo slovenska … mate super stranku a prave sa pripravujem na skusky na vysku …ktore testy by ste mi odporucali?

Re: zdrawim :)

Ano, Slováci se našich soutěží běžně účastní.
Přijímčky na VŠ – doporučoval bych naše testy USE OF ENGLISH a víceméně jakékoliv další testy INTERMEDIATE a UPPER-INTERMEDIATE. Hodně ale záleží na podobě přijímacích zkoušek, některé školy mají jen takové ty ABCD testy, jiné mají testy, které se podobají zkoušce FCE.

Re: Re:

Překvapil mě ten začátek soutěže. Nebylo by lepší první den první, druhý den druhá, třetí den třetí … Ovšem první otázka by zmizela z panelu až třetí den.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Juraj vložený před 16 lety

Re: Re:

Překvapil mě ten začátek soutěže. Nebylo by lepší první den první, druhý den druhá, třetí den třetí … Ovšem první otázka by zmizela z panelu až třetí den.

Re: Re: Re:

Taky možnost. Tak jako tak, první otázka tu byla tři dny, aby co nejméně lidem soutěž utekla.

Dobrý den, měl bych menší dotaz, v případě, že budu mít jednu odpověď špatně, bude mi anulována 11. bonusovou?

dotaz

to v zatvorku nema byt s dvoma n?

ahoj .. taky miluju GG, ale jak vidim nejsem sama :) .. to bude ale boj..snad bude vice soutezi o tento serial :))))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 16 lety

dotaz

to v zatvorku nema byt s dvoma n?

Re: dotaz

ne, nemá.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 16 lety

Dobrý den, měl bych menší dotaz, v případě, že budu mít jednu odpověď špatně, bude mi anulována 11. bonusovou?

Re:

Ne, bonusovou otázkou můžete NAHRADIT jednu, kterou jste ‚propásli‘, na kterou jste nenašli správnou odpověď a nebo si odpovědí nejste jistí. V celém soutěžním příspěvku bude prostě tak jako tak deset položek pro deset otázek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kukumalu vložený před 16 lety

ahoj .. taky miluju GG, ale jak vidim nejsem sama :) .. to bude ale boj..snad bude vice soutezi o tento serial :))))

Re:

Myslím, že o ty nejpopulárnější seriály budeme soutěžit i vícekrát. A pokud se mi podaří sehnat sponzory, mohlo by být ve hře více cen, než jen jedna.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: dotaz

ne, nemá.

Re: Re: dotaz

hmm no som to nasla na internete aj s jednym aj s dvoma ..ale dolezita je asi ta prva cast nie?

:)

vazne sa toho vela dozviem pri hladani … vedeli ste napriklad ze predstavitelka rory nemoze ksvu ani citit a tak ma vzdy namiesto kavy kolu :-) :-) :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 16 lety
:)

vazne sa toho vela dozviem pri hladani … vedeli ste napriklad ze predstavitelka rory nemoze ksvu ani citit a tak ma vzdy namiesto kavy kolu :-) :-) :?:

Re: :)

Ano, to myslím bylo u některé z řad na DVD v nějakém bonusovém materiálu. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 16 lety

Re: Re: dotaz

hmm no som to nasla na internete aj s jednym aj s dvoma ..ale dolezita je asi ta prva cast nie?

Re: Re: Re: dotaz

ano, s jedním to je něco jako ‚restaurace, bufet‘, se dvěma je to ‚večeře‘. Pak jistě pochopíte, proč je to v otázce jen s jedním.

Hm, tak s hledáním odpovědi na dnešní otázku zatím tápu, ale já si nějak poradím. :-)

Co když omylem prohodím např. druhou a třetí odpověď na otázku,ale ta odpověd bude správně, jen u špatného čísla?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.