Help for English

GILMORE GIRLS: Soutěž o seriál na DVD

Komentáře k článku: GILMORE GIRLS: Soutěž o seriál na DVD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mikast vložený před 16 lety

Co když omylem prohodím např. druhou a třetí odpověď na otázku,ale ta odpověd bude správně, jen u špatného čísla?

Re:

Zatím jsem si na to nevytvořil program, který by to automaticky hodnotil, takže to kontroluji osobně. A něco takového bych vám jistě odpustil.

5. otázka…

Je možné, že je to Tristin a ne tristan?? Jde o maličkost, ale někdy i ta hraje roli…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od koudies vložený před 16 lety

5. otázka…

Je možné, že je to Tristin a ne tristan?? Jde o maličkost, ale někdy i ta hraje roli…

Re: 5. otázka…

Je fakt, že se píše Tristin.

6. otázka

To jsem moc nepochopila… Kde má být ten song? :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka:-) vložený před 16 lety

6. otázka

To jsem moc nepochopila… Kde má být ten song? :shock:

Re: 6. otázka

Hledejte… co třeba na hlavní stránce mezi novými články?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: 6. otázka

Hledejte… co třeba na hlavní stránce mezi novými články?

Re: Re: 6. otázka

:oD Díky :o) Je mi to blbý ale tyhle stránky teprve objevuju a to že sou dole „nový články“ jsem si nevšimla… Mockrát Děkuju :) Btw. Rory ale chodila na 3 školy a se 4 klukama ne? :o)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 16 lety

Re: Re: 6. otázka

:oD Díky :o) Je mi to blbý ale tyhle stránky teprve objevuju a to že sou dole „nový články“ jsem si nevšimla… Mockrát Děkuju :) Btw. Rory ale chodila na 3 školy a se 4 klukama ne? :o)

Re: Re: Re: 6. otázka

a blbnou mi tu smajlící :) :-D

Ahoj, jen malinký dotaz k dnešní otázce : ) Počítá se „pilot“ do celkového součtu? Nebo je to jedno..? Díky : )

čas

Vy nás zase valíte skoro půlnoc a otázka se tu na mě směje…a dokonce už zítřejší :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LenaK vložený před 16 lety

Ahoj, jen malinký dotaz k dnešní otázce : ) Počítá se „pilot“ do celkového součtu? Nebo je to jedno..? Díky : )

Re:

Jistě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 16 lety

Re: Re: 6. otázka

:oD Díky :o) Je mi to blbý ale tyhle stránky teprve objevuju a to že sou dole „nový články“ jsem si nevšimla… Mockrát Děkuju :) Btw. Rory ale chodila na 3 školy a se 4 klukama ne? :o)

Re: Re: Re: 6. otázka

Nevím, kterou tu třetí školu myslíte, ale jestli tu, která je v pilotním dílu, tak tu nepočítám, protože tu neprošla celou, zatímco ty dvě, které mám na mysli prošla do konce (i když tu první ne od začátku, ale dokončila ji). A kluky… ať počítám, jak počítám, tak tři. Jestli mi ale nějaký unikl, tak ho samozřejmě uznám taky.

Ahoj, tak mám právě asi smůlu, už mi chybí dvě otázky:D
Jinak,je napsáno, že otázka zmizí v 22:00h, pro mě jako pro člověka v který zasedá k pc kolem této hodiny je dobře že tomu tak většinou není:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: 6. otázka

Nevím, kterou tu třetí školu myslíte, ale jestli tu, která je v pilotním dílu, tak tu nepočítám, protože tu neprošla celou, zatímco ty dvě, které mám na mysli prošla do konce (i když tu první ne od začátku, ale dokončila ji). A kluky… ať počítám, jak počítám, tak tři. Jestli mi ale nějaký unikl, tak ho samozřejmě uznám taky.

Re: Re: Re: Re: 6. otázka

hmm. to je vlastně pravda :) dík za upřesnění :)

Kalamita

Nestihl sem jednu otázku a dneska jedu do Paříže takže nestihnu ani tu bonusovou :(((((

Re: Kalamita

Bud rád že se podíváš do Paříže, takových soutěží bude jistě víc…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.