Help for English

Smart Tests - Demo

Komentáře k článku: Smart Tests - Demo

 

špatná přípona souboru

Dobrý večer,
soubor se mi stáhne s příponou EXE místo MSI a bez přejmenování nejde spustit, je chyba u vás, nebo někde u mě?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 16 lety

špatná přípona souboru

Dobrý večer,
soubor se mi stáhne s příponou EXE místo MSI a bez přejmenování nejde spustit, je chyba u vás, nebo někde u mě?

Re: špatná přípona souboru

To dělá myslím Opera, ne? Proč to dělá, netuším. SOubor je MSI a jako EXE ho nespustíte.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: špatná přípona souboru

To dělá myslím Opera, ne? Proč to dělá, netuším. SOubor je MSI a jako EXE ho nespustíte.

Re: Re: špatná přípona souboru

Dělá mi to Firefox + Internet Download Manager, ale proč to dělá netuším. Hlavně, že to neni u vás.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 16 lety

Re: Re: špatná přípona souboru

Dělá mi to Firefox + Internet Download Manager, ale proč to dělá netuším. Hlavně, že to neni u vás.

Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Firefox 3 bez problému.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 16 lety

Re: Re: špatná přípona souboru

Dělá mi to Firefox + Internet Download Manager, ale proč to dělá netuším. Hlavně, že to neni u vás.

Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Mě to dělá Opera. Mozilla a IE bez problémů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Mě to dělá Opera. Mozilla a IE bez problémů.

Re: Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Já jsem to musel přepsat v Total Commanderu, protože v průzkumníku, který je ve windows to nešlo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Mě to dělá Opera. Mozilla a IE bez problémů.

Re: Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Je to lepší přepsat už před začátkem stahování.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Firefox 3 bez problému.

Re: Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Pilda: Ohledně toho programu Internet Download Manager. Teď jsem ho zkoušel a stáhlo se mi to normálně jako MSI (šlo to ve všech prohlížečích). Možná je problém v tom, že zadáváš adresu ručně. Když jsem ji zadal ručně, tak se mi to stáhlo v EXE. Ale když sem nastavil, aby se IDM integroval do prohlížeče, tak se soubor stáhl v pořádku.

já jsem se snažila DEMO verzi stáhnout, ale také se mi to nepovedlo. Nejsem moc zběhlá v práci s počítačem, ale nevadí, zkusím to jindy a v každém případě jsem si již tento program objednala a těším se na září.

Je to docela zvláštní. Myslím, že to nejde stáhnout v té novější verzi Opery. Protože LanguageLab také nejde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

já jsem se snažila DEMO verzi stáhnout, ale také se mi to nepovedlo. Nejsem moc zběhlá v práci s počítačem, ale nevadí, zkusím to jindy a v každém případě jsem si již tento program objednala a těším se na září.

Re:

Jaký používáte prohlížeč?

Nebo jako alternativní řešení sem hodit instalačku ve formátu ZIP. Windows XP si s ním dokáže poradit. 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Nebo jako alternativní řešení sem hodit instalačku ve formátu ZIP. Windows XP si s ním dokáže poradit. 8-)

Re:

Už mě to napadlo a právě přidávám link.

Já mám Mozillu Firefox. Ale jak říkám, moc to s počítačem neumím.

Asi si hodím nějaký testík na HFE, i když mě čeká spíš natírání zdí lepidlem na tapety. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.