Help for English

Smart Tests - Demo

Komentáře k článku: Smart Tests - Demo

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Já mám Mozillu Firefox. Ale jak říkám, moc to s počítačem neumím.

Re:

Pokud si stáhnete teď instalační verzi zabalenou ve formátu ZIP, mělo by fungovat vše v pořádku.

Jestli ještě nemáte žádný program, pomocí kterého byste archív otevřela, můžete si na internetu zdarma stáhnout program 7-Zip (dostupný na stahuj.cz). Po nainstalování se integruje i do kontextových nabídek v Tento počítač.

Pro rozbalení klikněte na soubor ZIP pravým tlačítkem, vyberte 7-Zip a Extract files. Pak se vás to už jen zeptá kam chcete soubor rozbalit, nakonec stačí potvrdit tlačítkem Ok.

Chjo, tak já to sice v pohodě nainstaluju, ale když to chci spustit tak mi vyskočí hláška Run-time error 429… asi to bude něco u mě v pc, ale takovým věcem už vůbec nerozumím :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nikita vložený před 16 lety

Chjo, tak já to sice v pohodě nainstaluju, ale když to chci spustit tak mi vyskočí hláška Run-time error 429… asi to bude něco u mě v pc, ale takovým věcem už vůbec nerozumím :-(

Re:

Předpokládám, že v PC asi chybí nějaká dll knihovna.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nikita vložený před 16 lety

Chjo, tak já to sice v pohodě nainstaluju, ale když to chci spustit tak mi vyskočí hláška Run-time error 429… asi to bude něco u mě v pc, ale takovým věcem už vůbec nerozumím :-(

Re:

Jaký máte Windows? A kdy přesně se chyba objeví?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nikita vložený před 16 lety

Chjo, tak já to sice v pohodě nainstaluju, ale když to chci spustit tak mi vyskočí hláška Run-time error 429… asi to bude něco u mě v pc, ale takovým věcem už vůbec nerozumím :-(

Re:

Objevuje se tento problém ještě někomu jinému?

WinXP Pro (verze 2002). Objeví se hned když to chci spustit. Objeví se ten malý čtverec s nápisem Smart Test a do toho vyskočí ta hláška.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nikita vložený před 16 lety

WinXP Pro (verze 2002). Objeví se hned když to chci spustit. Objeví se ten malý čtverec s nápisem Smart Test a do toho vyskočí ta hláška.

Re:

Díky, mrkneme se na to, co by tuto chybu mohlo způsobovat. Na XP a na Vistách zatím vše fungovalo správně. Asi ve Vašich Windows skutečně chybí nějaký DLL či OCX soubor.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nikita vložený před 16 lety

WinXP Pro (verze 2002). Objeví se hned když to chci spustit. Objeví se ten malý čtverec s nápisem Smart Test a do toho vyskočí ta hláška.

Re:

Ještě jeden dotaz. Při spouštění se dole postupně objevuje, jaká operace právě probíhá. Jaká se tam objeví poslední akce předtím, než se objeví ta chyba?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Díky, mrkneme se na to, co by tuto chybu mohlo způsobovat. Na XP a na Vistách zatím vše fungovalo správně. Asi ve Vašich Windows skutečně chybí nějaký DLL či OCX soubor.

Re: Re:

Já taky děkuju. Zkoušela jsem si stím poradit a pohledat to preš google, ale z toho nejsem vůbec chytrá. V tomhle směru pc vůbec nerozumím. Zkusím to pak ještě pořešit s někým kdo tomu rozumí, snad to půjde =)

Skončí to hned u „Načítání databáze“

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nikita vložený před 16 lety

Skončí to hned u „Načítání databáze“

Re:

díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Firefox 3 bez problému.

Re: Re: Re: Re: špatná přípona souboru

Nn mám to taky integrované do FF, nevím v čem je problém, ještě jsem se s tím nesetkal. Je to divné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nikita vložený před 16 lety

Skončí to hned u „Načítání databáze“

Re:

Dobrý den, poslal jsem Vám e-mail s testovacím prográmkem, který by měl odhalit v čem by přesně měla být chyba.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nikita vložený před 16 lety

Re: Re:

Já taky děkuju. Zkoušela jsem si stím poradit a pohledat to preš google, ale z toho nejsem vůbec chytrá. V tomhle směru pc vůbec nerozumím. Zkusím to pak ještě pořešit s někým kdo tomu rozumí, snad to půjde =)

Re: Re: Re:

Google najde napriklad toto, je tam o tom pisane.

[odkaz]https://­www.javacoolsof­tware.com/sup­port/index.php?_m=know­ledgebase&_a=vi­ewarticle&kbar­ticleid=70&nav=0,­12[/odkaz]

CAUSE

This behavior can occur for any of the following reasons:

* Your system is missing a required support library.

RESOLUTION

* You must download and install the Microsoft Windows Script Run-time on your system. The download is available from Microsoft.

Tak se mi povedlo stáhnout si demo verzi, podařil se mi krásný obrázek slona, zdá se mi to super. Už se těším na září.Jdu to dále studovat a zkoušet. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.