Help for English

"Run Away" by Keith and Renee

Komentáře k článku: delete

 

94%

Rikal jsem si, ze je to nejake jednodussi, tak jsem kouknul na obtiznost a jsem zjistil, ze je jde o pre-immediate. To je me zklamani dne, doufal jsem, ze mam konecne anglictinu alespon trochu na urovni :))

78 %

Udělal jsem tam akorát zbytečné chyby. :-)

Song X one

Nechápu, jak jsem si to mohl splést, však každý zní úplně jinak :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JohnNash vložený před 16 lety

Song X one

Nechápu, jak jsem si to mohl splést, však každý zní úplně jinak :-D

Re: Song X one

Taky jsem tam dal song. :)

tj

hezká písnička, ale teda taky zbytečný chyby…nejprve jsem tam měla along, pak jsem to opravila na alone… :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 16 lety

tj

hezká písnička, ale teda taky zbytečný chyby…nejprve jsem tam měla along, pak jsem to opravila na alone… :?

Re: tj

Tak se zdá, že takových chyb nás udělalo více. Nejprve jsem tam měl ALONE, pak jsem tam dal ALONG a nebyl jsi moc jistý. A místo HALF jsem tam psal HELL. :-) Měl jsem nad tím raději přemýšlet, než jsem tam něco napsal.

hezká, ale smutná

78%, pěkná, ale smutná písnička, jen mě trochu znervózňuje :-D , jak to polykají, " I´ll be skoro neřeknou" :-D

dik

pekny clanek dik moc

Re: Re: Song X one

já taky a zrovna o tomhle jsem vůbec nepochybovala :-)

Re: tj

mě se taky along nezdálo tak jsem dala alone =)

94 %

no ja to menila tak dlouho, az jsem nakonec tipla spravne, podle kontextu, misto toho jsem udelala trapnou chybu ve SLOW shame

50 % :? jj presne :D ty blby koncovky :D a pak jedna upe blbost kterou sem neprepsala :D ae super pisnicka ;)

94% asi po dvacátém poslechu a chybka v první větě,ale už rozumím alespoň něco.Poslech je můj hrob :-D

Tyjo jen 50% a ja myslela, ze budu mit tak 80.. prislo mi to jednoduchy :-)

100%

Konečně mám také 100% :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.