Help for English

Soutěž o seriál HEROES

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HEROES

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Perfektní seriál a hlavně v angličtině. Nevím jak vy, ale podle mě to ten český dabing úplně pokazil. Často to tak ale bývá…bohužel. Nicméně díky za další perfektní soutěž.

Re:

Nic proti českému dabingu, ale ještě jsem nezažil, aby dabing něco úplně nepokazil… snad jen s výjimkou slavného českého přeloučského Františka Filipovského.

Dabing seriálů je ale něco otřesného. Ale v porovnání se španělským či německým dabingem jsme na tom ještě dobře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Nic proti českému dabingu, ale ještě jsem nezažil, aby dabing něco úplně nepokazil… snad jen s výjimkou slavného českého přeloučského Františka Filipovského.

Dabing seriálů je ale něco otřesného. Ale v porovnání se španělským či německým dabingem jsme na tom ještě dobře.

Re: Re:

Zmíněné dabingy neznám, ale vzpomeňte na dabing polský. Původní jazyk je stále slyšet v pozadí a téměř každý film je dabován jedním a tím samým chlapem. Trochu mi to připomíná imitování Dona LaFontaina (26.srpna 1940 – 1.září 2008), který namluvil tisíce filmových trailerů. LaFotaine to ale dělal naprosto úžasně…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Nic proti českému dabingu, ale ještě jsem nezažil, aby dabing něco úplně nepokazil… snad jen s výjimkou slavného českého přeloučského Františka Filipovského.

Dabing seriálů je ale něco otřesného. Ale v porovnání se španělským či německým dabingem jsme na tom ještě dobře.

Re: Re:

Jo a teď mě ještě napadlo…ten chlápek v Polsku často dabuje i ženský. Fakt hrůza.

Já dabingy nemám vůbec rád. Na Nově jsem náhodou narazil na O.C a po pár minutách jsem to vypnul. Docela dost otřesný.

Český dabing se mi líbil víc než originál u Red Dwarf.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Nic proti českému dabingu, ale ještě jsem nezažil, aby dabing něco úplně nepokazil… snad jen s výjimkou slavného českého přeloučského Františka Filipovského.

Dabing seriálů je ale něco otřesného. Ale v porovnání se španělským či německým dabingem jsme na tom ještě dobře.

Re: Re:

Tak to je veliká pravda. Když se mi dostala do ruky německá verze LOSTů..to už je lepší i ten český.

tak těch skvělých seriálů by se našlo určitě víc, třeba Dexter nebo Californication či My name is Earl urcitě stojí za zmínku

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 16 lety

tak těch skvělých seriálů by se našlo určitě víc, třeba Dexter nebo Californication či My name is Earl urcitě stojí za zmínku

Re:

CALIFORNICATION bude v říjnu. Ale bude to omězené jen pro uživatele nad 18 let. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

CALIFORNICATION bude v říjnu. Ale bude to omězené jen pro uživatele nad 18 let. :-)

Re: Re:

Co tam může být tak hrozného? :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

CALIFORNICATION bude v říjnu. Ale bude to omězené jen pro uživatele nad 18 let. :-)

Re: Re:

Tak to je pech :D škoda už to mám jenom pár měsíců … sice znám celou první sérii nazpaměť, nicméně DVD by se šiklo, ale koukám, že si asi budu muset nechat zajít chuť :D Já osobně tedy nevidím na Californication nic zas tak špatného … prostě úžasně vtipný a sarkastický seriál s kupou naprosto dokonalých hlášek :) I moje rodiče u toho chytali nekontrolovatelné záchvaty smíchu. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Shimi vložený před 16 lety

Re: Re:

Tak to je pech :D škoda už to mám jenom pár měsíců … sice znám celou první sérii nazpaměť, nicméně DVD by se šiklo, ale koukám, že si asi budu muset nechat zajít chuť :D Já osobně tedy nevidím na Californication nic zas tak špatného … prostě úžasně vtipný a sarkastický seriál s kupou naprosto dokonalých hlášek :) I moje rodiče u toho chytali nekontrolovatelné záchvaty smíchu. :)

Re: Re: Re:

Ten seriál je rozhodně dokonalý. Taky jsem se u něj úžasně bavil… ale toho sexu je tam přeci jen dost, a nemůžu přeci jen tak nějakýmu desetiletýmu dítěti poslat takové DVD. Třeba tu hranici ještě posunu… a na druhou stranu, jak bych mohl komukoliv dokázat, že o svém věku lže??

sexu je tam jako v normálním životě ne 8-) pro mě je to životní role Davida D. !

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 16 lety

sexu je tam jako v normálním životě ne 8-) pro mě je to životní role Davida D. !

Re:

David Duchovny je v tom skutečně dokonalej… opravdu nepamatuju, že by mě seriál tak dostal jako CALIFORNICATION. A herecký výkon DD tomu ohromně přidá. Bez něj by to prostě nemohlo být ono.

A množství sexu… jasně, to je jasné, ale to ještě neznamená, že by mi prošlo, kdyby DVD nedejbůh vyhrálo nějaký děcko.

Líbil se mi jeden postřeh o tomto seriálu – je to film o dospělých, kteří se konečně chovají jako dospělí. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

David Duchovny je v tom skutečně dokonalej… opravdu nepamatuju, že by mě seriál tak dostal jako CALIFORNICATION. A herecký výkon DD tomu ohromně přidá. Bez něj by to prostě nemohlo být ono.

A množství sexu… jasně, to je jasné, ale to ještě neznamená, že by mi prošlo, kdyby DVD nedejbůh vyhrálo nějaký děcko.

Líbil se mi jeden postřeh o tomto seriálu – je to film o dospělých, kteří se konečně chovají jako dospělí. :-)

Re: Re:

Tento seriál neznám. Jsem o něm dost slyšel, ale nikdy neviděl. Už se těším až bude soutěž.

otázky

To jsou zatím hezké otázky :-) , není třeba slovníku!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

otázky

To jsou zatím hezké otázky :-) , není třeba slovníku!

Re: otázky

To raději neříkejte, nebo přitvrdím… :-)
Ale ne, na dnešek už tu původně byla těžší otázka, ale rozhodl jsem se, že ze začátku budu hodný. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.