Help for English

Soutěž o seriál HEROES

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HEROES

 

sorry

áá sakra tak koukám že už se někdo ptal přede mnou:D tak se omlouvám mám nejdřív číst a potom psát:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Z našeho webu byste měli vědět, že zaspávat se nevyplácí. Už jsme měli např. i přepadovou víkendovou soutěž bez oznámení předem, kde mohli tři soutěžící vyhrát DVD se seriálem STEP BY STEP. Co kdyby se to zase někdy opakovalo? Musíte být ve střehu. :-) A hlavně se anglicky musíte učit každý den. :-)

Re: Re:

jj, učit se každý den. Tak to jsou slova učitele, a abych pravdu řekl, neslyším je poprvé :-D Nicméně jsou pravdivá

Tu sedmou otázku jsem hledala nekonečneě dlouho. A teď při hledání 9. jsem ji uviděla okamžitě. To se mi stává … :-)

Dobrý den, jsem tu nový, tak jsem se chtěl zeptat, jestli když odpovím na všechny dotazy a u jednoho si nejsem jistej správností a odpovím i na bonusovou otázku, tak jestli když budu mít ten jeden dotaz špatně, tak se to s tou bonusovou otázkou jakoby vymění.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od David vložený před 16 lety

Dobrý den, jsem tu nový, tak jsem se chtěl zeptat, jestli když odpovím na všechny dotazy a u jednoho si nejsem jistej správností a odpovím i na bonusovou otázku, tak jestli když budu mít ten jeden dotaz špatně, tak se to s tou bonusovou otázkou jakoby vymění.

Re:

Pokud si jednou nejste jistý, tak můžete místo ní použít tu bonusovou. Tak jako tak, v soutěžním mailu má být celkem DESET odpovědí. Buď je to těch deset a nebo místo jedné z nich je bonusová. Není to tak, že odpovíte na jedenáct pro případ, že by jedna byla špatně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od David vložený před 16 lety

Dobrý den, jsem tu nový, tak jsem se chtěl zeptat, jestli když odpovím na všechny dotazy a u jednoho si nejsem jistej správností a odpovím i na bonusovou otázku, tak jestli když budu mít ten jeden dotaz špatně, tak se to s tou bonusovou otázkou jakoby vymění.

Re:

děkuju za odpověď

Tak jsem to poslal. Teď jen doufám, že mě bude mít počítač rád :-D

A je to jako ve škole. Odevzdáno, a teď čekám, kolik jsem tam plácla chyb. :-)

Re: Re:

Me too

Wish me luck! :-)

crosses fingers :-D

Na poslední chvíli

Uf, už jsem myslela, že to nestihu, tak snad jsem to i v tuhle pozdní hodinu zvládla.U nás se dělala okna, takže jsem celé dva! dny byla odpojena z počítače, 9. otázku jsem si ještě stihla opsat, ale 10. byla pro mně nedostupná. Ještě, že je ten bonus. No, něco jsem poskládala. Ale byla to opravdu zábava.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.