Help for English

Soutěž o seriál VERONICA MARS

Komentáře k článku: Soutěž o seriál VERONICA MARS

 

Proškrtala jsem co se dalo a doufám že mi vyšlo to správne :-D

Ach jo

Také jsem musela tipovat :-(

Jak se tak koukám, tak spousta lidí musela tipovat. Celkem mě zajímá, z kolika lidí se tentokrát bude losovat a hlavně, jestli jsem škrtal správně, a budu mezi těma, co se dostanou do magického osudí :)

Risk je zisk

Poněvadž jsem, podobně jako spousta ostatních, propásla první otázku, tak mi taky zbylo více jmen, tedy dvě, ale zůstává ještě otázka, jestli jsem to dobře proškrtala – no aspoň mám z čeho vybírat :) děkuju za supr soutěž, užila jsem si to :)

Re:

A to přitom tuhle soutěž „žeru“ a jsem tu opravdu každý den. Něco mi asi uniklo,nebo jsem někde nerozuměla otázce. Ale nevadí. Strašně mě to baví Přeju všem, kdo se zúčastnili hodně štěstí. Tak moc se těším na zítřek, ale jdu na ranní, tak výsledek zjistím až odpoledne, Doufám, že otázky budou přeložené a tak zjistím, kam to jedno jméno patřilo. Good luck!

ufff, tak já teda snad doufám, že to mám správně :-) poctivě jsem se koukala a pídila se každý den :-)

no já sem měla takovou přípravu,že snad aspoň správný výsledek mám odeslaný..odpovědi sem si i každý sen psala abych to mohla zpětně zkontrolovat:)

Sakra, ted jsem si všiml, že to máme posílat do konce pátku… a já myslel v sobotu…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Sakra, ted jsem si všiml, že to máme posílat do konce pátku… a já myslel v sobotu…

Re:

Teda tak to je hloupý…tak držím pěsti alespoň někdy příště :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re:

Teda tak to je hloupý…tak držím pěsti alespoň někdy příště :)

Re: Re:

:-D Skládal jsem si včera nové PC, tak to bude asi tím :-D
Ale třeba to vyjde s Macmillanem :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re:

:-D Skládal jsem si včera nové PC, tak to bude asi tím :-D
Ale třeba to vyjde s Macmillanem :-D

Re: Re: Re:

Tak ten šel mimo mě, nějak jsem se nevešla do „kategorií“, hihi. Ale vypadal hodně lákavě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Sakra, ted jsem si všiml, že to máme posílat do konce pátku… a já myslel v sobotu…

Re:

já kdybych si to nepřečetla včera znovu pořádně, tak bych to taky chtěla odesílat až dnes :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zdeňka vložený před 16 lety

Re:

já kdybych si to nepřečetla včera znovu pořádně, tak bych to taky chtěla odesílat až dnes :-)

Re: Re:

A to jsem jediná, kdo nevidí, která možnost teda zbyla jako poslední, nebo to tu ještě opravdu není? :-D …ono se mi to totiž obyvkle stává, že něco nevidím, ehm…

Děkuju za soutěž, byla skvělá. Sice mi na konci zbyla dvě jména, i když jsem pečlivě vyškrtávala každý den, ale to nevadí… Risk je zisk! Ta výhra by byla skvělá, ale bez ní to bylo taky super.
Tahle soutěž byla má první na help for english, protože většinou jsem nestihla hned první otázky. Teď vím, že příště budu soutěžit zas. Člověk si procvičí angličtinu, rozpomene se či něco vyhledá na netu. Moc děkuju za příležitost a předem gratuluju výherci ;-)

výsledky nikde…ale to je jedno, protože já jsem to podělal na úplném konci… :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.