Help for English

Soutěž o seriál VERONICA MARS

Komentáře k článku: Soutěž o seriál VERONICA MARS

 

Výsledky

Výsledky budou dnes odpoledne nebo navečer. Trpělivost. :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Výsledky

Výsledky budou dnes odpoledne nebo navečer. Trpělivost. :-)

Re: Výsledky

Vy nás ale napínáte… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Výsledky

Výsledky budou dnes odpoledne nebo navečer. Trpělivost. :-)

Re: Výsledky

Bral bych je večer, kolem 8. hodiny. :)

A už jsou tady. :-D

Taky gratuluji vítězce. Já jsem si spíš myslel, že soutěžících bude míň. :)

Aj ja gratulujem =)tie súťaže sú skvelé a podľa mňa tak rýchlo nezovšednejú
neviem sa dočkať ďalších, len škoda že nemôžem súťažiť aj o Californication a Sex and the city lebo 18 mám až za pol roka :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gab-gab vložený před 16 lety

Aj ja gratulujem =)tie súťaže sú skvelé a podľa mňa tak rýchlo nezovšednejú
neviem sa dočkať ďalších, len škoda že nemôžem súťažiť aj o Californication a Sex and the city lebo 18 mám až za pol roka :-(

Re:

Potřebujeme nějak zajistit, že DVD nevyhraje nějaké desetileté děcko. To by mohl být průšvih, protože některé scény (obzvlášť v Californication) rozhodně pro děti nejsou. Ono i ty konverzace někdy… Co by na to řekli rodiče, kdyby zjistili, že jejich dítě od nás dostalo něco takového na DVD.

Hups :oD

Jé, gratuluju vítězi :) Vidím, že nejsem jediná, komu zbyly 4 jména a pak následovala šílená tipovačka.:-D Jinak se těším na další takovou soutěž, protože mě to ohromně bavilo :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gab-gab vložený před 16 lety

Aj ja gratulujem =)tie súťaže sú skvelé a podľa mňa tak rýchlo nezovšednejú
neviem sa dočkať ďalších, len škoda že nemôžem súťažiť aj o Californication a Sex and the city lebo 18 mám až za pol roka :-(

Re:

hmm, to nejsi jediný. Taky mám 18. narozky za půl roku (duben :( ) Ale jako opatření to chápu :)

Gratulace

Gratulace vítězce :-D Tak jsem všechny otázky v aj dobře přeložila, zato čeština je problém :-D 2× jsem špatně přečetla zadání, tím jsem přišla o 1 otázku a o termín odeslání :-( Ale líbilo se mi to. Už se těším na další!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gab-gab vložený před 16 lety

Aj ja gratulujem =)tie súťaže sú skvelé a podľa mňa tak rýchlo nezovšednejú
neviem sa dočkať ďalších, len škoda že nemôžem súťažiť aj o Californication a Sex and the city lebo 18 mám až za pol roka :-(

Re:

Neboj Gabča 18 je tu zachvílu a potom to oslávime nielen seriálom :D ale aj tým meetingom v Hide Parku:D

Také gratuluji výherkyni :-D . Je fajn, že tu máte takovéhle soutěže, jsem tu nová a do příští soutěže se určitě zapojím. Jen nevím, jak to funguje. To mi pak na můj účet přijde nějaká zpráva, že se můžu zapojit? Nebo jak to funguje… Díky za odpověď :-D

Ach jo, tak jsem to zase prošvihla :oops: Jména mi zbyla 2 :-) Špatně jsem si to přečetla a myslela, že to pošlu dnes. ASi musím chodit častěji a číst pozorněji… Moc děkuju za soutěže, člověka to nutí nestát na místě a HLAVNĚ pozornosti.Ale SEX IN THE CITY mi neuteče!!! Nebude náhodou soutěž o SEX IN THE CITY vícekrát, nebo více balení v soutěži? Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michelle Lynn vložený před 16 lety

Také gratuluji výherkyni :-D . Je fajn, že tu máte takovéhle soutěže, jsem tu nová a do příští soutěže se určitě zapojím. Jen nevím, jak to funguje. To mi pak na můj účet přijde nějaká zpráva, že se můžu zapojit? Nebo jak to funguje… Díky za odpověď :-D

Re:

Ne, zapojit se můžete automaticky. Prostě si každý den přečtete otázku, najdete na ni odpověď a potom na závěr vše pošlete dle instrukcí. Jediné, co je, tak vyžadujeme, aby byl soutěžící na našich stránkách registrovaný. Ono bez registrace není ani technicky možné posílat zprávy pomocí našeho interního systému soukromých zpráv.

Přeji výhru vítězce

Když jsem hledala odpovědi, zadoufala jsem, že mne ta výhra mine, protože jsem usoudila, že by tohle DVD někomu mladému udělala větší radost než mně. Jsem tu totiž určitě Metuzalem a tyhle zápletky mne nezaujaly. Kdybych tak vyhrála třeba Simpsonovy nebo IT Crowd, to by byla jiná (ale asi si je budu muset koupit)! Ale velikou radost mi udělalo to, že jsem se bez problému dostala k tomu správnému poslednímu jménu. Takže spokojenost :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.