Help for English

Soutěž o seriál VERONICA MARS

Komentáře k článku: Soutěž o seriál VERONICA MARS

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Sweet16
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Šandy vložený před 16 lety

Re:

Neboj Gabča 18 je tu zachvílu a potom to oslávime nielen seriálom :D ale aj tým meetingom v Hide Parku:D

Re: Re:

Tak to nikomu neřikejte a předstírejte, že vám je 18, ne? Přece nemužou zjistit kolik vám doopravdy je. Mně je 16 a rozhodně to zkusim. Californication jsem už pár dílů viděl a doufám, že to vyhraju na DVD, protože je to super.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sweet16 vložený před 16 lety

Re: Re:

Tak to nikomu neřikejte a předstírejte, že vám je 18, ne? Přece nemužou zjistit kolik vám doopravdy je. Mně je 16 a rozhodně to zkusim. Californication jsem už pár dílů viděl a doufám, že to vyhraju na DVD, protože je to super.

Re: Re: Re:

No, to máte pravdu, budeme vyžadovat pouze čestné prohlášení, že je danému soutěžícímu 18 a více. Ověřit si to ale moci nebudeme, přece nemůžeme chtít, aby nám dotyčný oskenoval občanku nebo tak něco.

gratuluju výherkyni

užij si Veronicu :)

Udělala jsem si tam zmatek hned brzy na začátku, takže jsem se ke správnému jménu ani nemohla dostat :oops: . Nevadí, už se těším na novou soutěž a blahopřeju vítězce.

Vítězka děkuje ;-)

Včera jsem prožila skvělý den, který byl korunovaný výhrou na Help for English!!! Soutěžila jsem poprvé a nemohla jsem nejdříve uvěřit, že je tam napsané moje jméno, ale už mi to dochází :-) Díky moc a nashle při další soutěži :-D **

Gratuluji a pořádně si to užij :-)

Ráda bych soutěžila jenže jsem na tuto stránku narazila pozdě budete soutěž o toto dvd pořádat znovu a jestly ne tak bych se vás zeptala jestli nevíte kde se to dvd dá zakoupit.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od T-erinka vložený před 16 lety

Ráda bych soutěžila jenže jsem na tuto stránku narazila pozdě budete soutěž o toto dvd pořádat znovu a jestly ne tak bych se vás zeptala jestli nevíte kde se to dvd dá zakoupit.

Re:

V nejbližší době opakování soutěže neplánujeme, ale časem proč ne. Jinak koupit se dá na Amazon.com a první série i na amazon.co.uk.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.