Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re: Re:

To je taky pravda… :-)

Re: Re: Re: Re:

Přesně tak seqwence. Keep it as a secret :-)

Wow…už se moc těším. Problém je, že jestli vyhraju (což se asi nestane, když to seqwence všude řekne :-D ), tak nebudu vědět, co si vybrat…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Wow…už se moc těším. Problém je, že jestli vyhraju (což se asi nestane, když to seqwence všude řekne :-D ), tak nebudu vědět, co si vybrat…

Re:

Musíte přemýšlet více do hloubky. Když to řeknu spolužákům, tak dejem tomu 15 se zaregistuje, 8 si jich koupí Smart Tests a LL, a z toho pak budou další soutěže :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re:

Musíte přemýšlet více do hloubky. Když to řeknu spolužákům, tak dejem tomu 15 se zaregistuje, 8 si jich koupí Smart Tests a LL, a z toho pak budou další soutěže :-D

Re: Re:

No, to už jsi ale měl udělat dávno. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Je to pokaždé stejné, odpovědi se posílají po skončení soutěže jako soukromá zpráva na můj profil. Podrobné instrukce jsou vždy na konci soutěže zveřejněny na stránce se soutěží. Nebojte.

Re: Re:

Dík, přesně to jsem potřebovala vědět, fakt ještě jednou MOC DÍKY :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re:

Musíte přemýšlet více do hloubky. Když to řeknu spolužákům, tak dejem tomu 15 se zaregistuje, 8 si jich koupí Smart Tests a LL, a z toho pak budou další soutěže :-D

Re: Re:

To je pravda, ale řekni jim o HFE až po soutěži hehe…

Počet soutěžících

Ale stejně mi pořád počet soutěžících nepřijde tak vysoký…jak říkám, chce se to s počítačem pana Marka blíže skamarádit :-D :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Počet soutěžících

Ale stejně mi pořád počet soutěžících nepřijde tak vysoký…jak říkám, chce se to s počítačem pana Marka blíže skamarádit :-D :oops:

Re: Počet soutěžících

:-D
Jakej máte Marku firewall? :-D :-D
(asi tak? xD)

Vítězové

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak se vlastně losuje – jestli ze všech a pokud se opakují 2 stejné požadavky na výhru, losuje se dál, nebo hned 1. tři mají výhru? To jen tak na okraj. Díky

wow skvela ponuka keby som este tak vyhrala…bola by sranda =)

Teda Marku, vy se překonáváte! :shock: Úplně nás rozmazlujete :-) …Už se těším až to začne. Snad nic neprošvihnu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Vítězové

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak se vlastně losuje – jestli ze všech a pokud se opakují 2 stejné požadavky na výhru, losuje se dál, nebo hned 1. tři mají výhru? To jen tak na okraj. Díky

Re: Vítězové

Prostě vylosujeme tři, a potom se s nimi dohodnu, který seriál si vyberou. Samozřejmě kdo odpoví dřív má přednost, takže je možné, že vám vás oblíbený seriál někdo ‚vyfoukne‘ před nosem. Ale ta nabídka je poměrně široká, navíc některé mám ve dvou exemplářích (Gilmore Girls a IT Crowd), takže se snad nestane, že by někdo vyhrál a žádný seriál pro něho tam nezbyl.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 16 lety

Teda Marku, vy se překonáváte! :shock: Úplně nás rozmazlujete :-) …Už se těším až to začne. Snad nic neprošvihnu.

Re:

No, blíží se Vánoce, tak proč ne. :-)

:-)

No,musím přiznat,že Vánoce letos na HFE zacinaji skutecne brzy:-) Snad jsem byla dostatečně hodná a pilná,aby se na mě také konečně usmálo štěstí:-) A kdyby ne, tak aspoň procvičím aj! So, have a fun and good luck:-)
P.S.Mezi výhrami se objevil Everwood,je nějaká šance,že by se objevila soutež čistě jen o tento seriál?:-)Děkuji!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kasper vložený před 16 lety
:-)

No,musím přiznat,že Vánoce letos na HFE zacinaji skutecne brzy:-) Snad jsem byla dostatečně hodná a pilná,aby se na mě také konečně usmálo štěstí:-) A kdyby ne, tak aspoň procvičím aj! So, have a fun and good luck:-)
P.S.Mezi výhrami se objevil Everwood,je nějaká šance,že by se objevila soutež čistě jen o tento seriál?:-)Děkuji!

Re: :-)

No, je to poměrně neznámý seriál, takže předpokládám, že je velká šance, že tu zůstane i po skončení této soutěže. Potom určitě soutěž o tento seriál bude.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.