Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kasper vložený před 16 lety
:-)

No,musím přiznat,že Vánoce letos na HFE zacinaji skutecne brzy:-) Snad jsem byla dostatečně hodná a pilná,aby se na mě také konečně usmálo štěstí:-) A kdyby ne, tak aspoň procvičím aj! So, have a fun and good luck:-)
P.S.Mezi výhrami se objevil Everwood,je nějaká šance,že by se objevila soutež čistě jen o tento seriál?:-)Děkuji!

Re: :-)

Everwood je dobrej, hlavně ze začátku, takže super :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: :-)

Everwood je dobrej, hlavně ze začátku, takže super :-D

Re: Re: :-)

Jo, jen škoda, že na DVD vyšla jen první sezóna. :-( Musel jsem se uchýlit ke stahování.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: :-)

Jo, jen škoda, že na DVD vyšla jen první sezóna. :-( Musel jsem se uchýlit ke stahování.

Re: Re: Re: :-)

Já osobně si myslím, že pak už to jelo hodně dlouho a ztratilo to díky tomu takový ten „drajv“. Kdyby teoreticky byl výběr mezi začátkem a pozdější sérií, stejně bych volila začátek. Takže není třeba truchlit. A co se týče stahování – nebojte, mi to na vás neřekneme, hihi. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re: Re: :-)

Já osobně si myslím, že pak už to jelo hodně dlouho a ztratilo to díky tomu takový ten „drajv“. Kdyby teoreticky byl výběr mezi začátkem a pozdější sérií, stejně bych volila začátek. Takže není třeba truchlit. A co se týče stahování – nebojte, mi to na vás neřekneme, hihi. :-D

Re: Re: Re: Re: :-)

JJ je to fakt. Já teď koukám na třetí, a je fakt, že se někdy skoro nic neděje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re: Re: :-)

Já osobně si myslím, že pak už to jelo hodně dlouho a ztratilo to díky tomu takový ten „drajv“. Kdyby teoreticky byl výběr mezi začátkem a pozdější sérií, stejně bych volila začátek. Takže není třeba truchlit. A co se týče stahování – nebojte, mi to na vás neřekneme, hihi. :-D

Re: Re: Re: Re: :-)

No škoda, že spousta seriálů nepochopí, že v nejlepším je třeba přestat… až na výjimku – v soutěžích pokračovat

tyjo no tak vypadá super!To si snad ani nezasloužíme :-D asi bych šla do dawsons creek,gilmorek nebo greys anatomy…ale je to fakt tezky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re: Re: :-)

Já osobně si myslím, že pak už to jelo hodně dlouho a ztratilo to díky tomu takový ten „drajv“. Kdyby teoreticky byl výběr mezi začátkem a pozdější sérií, stejně bych volila začátek. Takže není třeba truchlit. A co se týče stahování – nebojte, mi to na vás neřekneme, hihi. :-D

Re: Re: Re: Re: :-)

JJ. A myslím, že pěkně uzavřenej seriál je daleko lepší než donekonečna protahovanej seriál, kterej se potom rozhodnou zrušit a už nedotáhnout do konce (viz např. Veronica Mars nebo Gilmore Girls).

Strašně se mi líbilo, jak ukončili The O.C… asi nejlíp ukončenej seriál, kterej jsem viděl.

Páni, koukám, že tu budou probíhat takové „první“ Vánoce v tomto roce a je jedno, jestli někdo zlobil nebo ne :-D Nicméně, už se strašně těším.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 16 lety

Páni, koukám, že tu budou probíhat takové „první“ Vánoce v tomto roce a je jedno, jestli někdo zlobil nebo ne :-D Nicméně, už se strašně těším.

Re:

Já myslím, že Vánoce tu probíhají po celý rok. :-) Soutěže jsou každou chvíli.

Já nešťastník,

Tohle bude úplně perfektní, díky za to, ale osobně si myslím, že zase něco zmastím.Ale nevadí.Zase budu mít impuls prcvičovat, zkoušet a učit se a o to jde, alespoň pro mne. Takže, i když jsem po svých chybách už soutěžit nechtěla, tohle je slovo do pranice a zaručeně soutěžit budu! :o Co kdyby náhodou?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Já nešťastník,

Tohle bude úplně perfektní, díky za to, ale osobně si myslím, že zase něco zmastím.Ale nevadí.Zase budu mít impuls prcvičovat, zkoušet a učit se a o to jde, alespoň pro mne. Takže, i když jsem po svých chybách už soutěžit nechtěla, tohle je slovo do pranice a zaručeně soutěžit budu! :o Co kdyby náhodou?

Re: Já nešťastník,

Nevzdávejte se!! :) Co víte, třeba se na vás ted usměje štěstí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Já nešťastník,

Nevzdávejte se!! :) Co víte, třeba se na vás ted usměje štěstí.

Re: Re: Já nešťastník,

Jo, ale já stejně budu soutěžit, i kdyby to štěstí nebylo, už proto, že je tohle tak perfekní přezkoušení angličtiny, že když už odpovědi najdu, tak proč to neposlat? I s chybiškami.(To není překlep, znáte gluma?) Možná jsem se spoustu věcí naučila jen tím hledáním odpovědí,protože se snažím nepodvádět sama sebe, ale opravdu pátrám v anglicky psaných webech. A že je to pro mne fuška, to mi věřte. Ale já to nevzdávám. Bavím se s těmito soutěžemi a i když si uvědomím, jaké blbosti jsem odeslala, stejně si myslím, že pan Vít je tak benevolentní, že to přehlíží a promíne. Takže hurá do toho, těšme se na listopad a zapopjte se všici.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Re: Já nešťastník,

Jo, ale já stejně budu soutěžit, i kdyby to štěstí nebylo, už proto, že je tohle tak perfekní přezkoušení angličtiny, že když už odpovědi najdu, tak proč to neposlat? I s chybiškami.(To není překlep, znáte gluma?) Možná jsem se spoustu věcí naučila jen tím hledáním odpovědí,protože se snažím nepodvádět sama sebe, ale opravdu pátrám v anglicky psaných webech. A že je to pro mne fuška, to mi věřte. Ale já to nevzdávám. Bavím se s těmito soutěžemi a i když si uvědomím, jaké blbosti jsem odeslala, stejně si myslím, že pan Vít je tak benevolentní, že to přehlíží a promíne. Takže hurá do toho, těšme se na listopad a zapopjte se všici.

Re: Re: Re: Já nešťastník,

Nic si z toho nedělat, třeba to je právě to,&o pana Marka baví – spousta odpovědí,které ne zrovna vždycky musí být správné, navíc předpokládám, že díky ne 100%tní znalosti angličtiny občas vykouzlíme něco, kdy se opravdu pobaví. A vůbec – pane Marku, jak moc se u našich odpovědí nasmějete? Popravdě :-D

Re: Re: Re: Re: Já nešťastník,

Ale ne, tyhle soutěže dopadají poměrně dobře, takže se ani nemyslím, že bych se u některých chyb nějak moc bavil. Tu a tam je někde špatná odpověď, protož dotyčný špatně otázku pochopil… a samozřejěm tu a tam gramatické chybky a nesprávná slovíčka, ale na takové věci jsem už zvyklý a nějak mě nepřekvapují.

tak to je dobře, protože já se pak dodatečně stydím, co jsem Vám to poslala, protože ještě potom ty svoje odpovědi analyzuji a ty chyby mi dojdou, a pak se zaříkávám, že si už ostudu dělat nebudu a nebudu odpovídat, ale soutěž je soutěž a co když se mi podaří (náhodou) odpovědět přesně? :-D Tak jsem ráda, že to tak berete a hlavně mě baví, že se angličtinu učím zábavně a s motivací.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.