Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Jsem zase ve svém živlu

:-D Vědět tři otázky z patnácti nutných, z výběru dvaceti – to je potěšující, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od asgardpepa vložený před 16 lety

Jen tak

No tohle je snad nejsnadnější otázka co jsem kdy za celé ty soutěže viděl (v tomto případě slyšel). Rád bych věděl, zda je někdo, kdo to nezná. :)

Re: Jen tak

jj je někdo takový třeba jako já. :) jen bych se chtěla zeptat, jestli je to z nějakého ze seriálů, které se dají vyhrát. asi ano, jen se chci ujistit. doufám že tato otázka není porušení pravidel :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od prue vložený před 16 lety

Re: Jen tak

jj je někdo takový třeba jako já. :) jen bych se chtěla zeptat, jestli je to z nějakého ze seriálů, které se dají vyhrát. asi ano, jen se chci ujistit. doufám že tato otázka není porušení pravidel :)

Re: Re: Jen tak

Všechny otázky v této soutěži se budou týkat seriálů, které lze zde vyhrát. Takže ano, je to jeden z nich.

A takovým dotazem samozřejmě neporušujete pravidla.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od asgardpepa vložený před 16 lety

Jen tak

No tohle je snad nejsnadnější otázka co jsem kdy za celé ty soutěže viděl (v tomto případě slyšel). Rád bych věděl, zda je někdo, kdo to nezná. :)

Re: Jen tak

ano je :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

To je krása!

Dnes je skvělá otázka. Tak tohle poznám v první milisekundě /nebo jak se ta mrňavá částečka jmenuje/. Díky :-)

Re: To je krása!

Já bohužel tento seriál neznám, ale youtube mi pomohl…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od asgardpepa vložený před 16 lety

Jen tak

No tohle je snad nejsnadnější otázka co jsem kdy za celé ty soutěže viděl (v tomto případě slyšel). Rád bych věděl, zda je někdo, kdo to nezná. :)

Re: Jen tak

Opravdu me prekvapuje ze existuje nekdo kdo tento serial nezna… Ta melodie už je kultovní.....

Odkaz na příspěvek Příspěvek od EllenB vložený před 16 lety

Re: Jen tak

Opravdu me prekvapuje ze existuje nekdo kdo tento serial nezna… Ta melodie už je kultovní.....

Re: Re: Jen tak

Jen abyste si poradili, až přijde nějaká nekultovní.

Dobrý den, pane Vít, mam jen menší dotaz, zdali je u jedné z otázek uznatelný titul MD nebo též M.D. :?: v tom případě by bylo více možností než vámi požadovaný. Více bohužel nenapovím, ale zasvěcení určitě ví.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 16 lety

Dobrý den, pane Vít, mam jen menší dotaz, zdali je u jedné z otázek uznatelný titul MD nebo též M.D. :?: v tom případě by bylo více možností než vámi požadovaný. Více bohužel nenapovím, ale zasvěcení určitě ví.

Re:

Jistě. Otázka zní jasně, takže pod to spadá vše, co si pod tím lze představit. ROSS z Přátel by tam patřil taky, kdyby tento seriál byl také ve hře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Jistě. Otázka zní jasně, takže pod to spadá vše, co si pod tím lze představit. ROSS z Přátel by tam patřil taky, kdyby tento seriál byl také ve hře.

Děkuji za rychlou odpověď

Re: Re: Re: Jen tak

Z toho mam take strach:-)

Re: Re:

Můžu se zeptat, je povinnost tam MD mít?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

Re: Re:

Můžu se zeptat, je povinnost tam MD mít?

Re: Re: Re:

Když je někdo d. tak tam to D někde mít musí, ne? Jinak by nebyl d.

tak nevím

dnes je to buď malý chytáček, nebo můj větší problém. Já jsem prostě našla odpovědi dvě. :idea: :oops: Teď abych si lámala hlavu, co překládám špatně. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

tak nevím

dnes je to buď malý chytáček, nebo můj větší problém. Já jsem prostě našla odpovědi dvě. :idea: :oops: Teď abych si lámala hlavu, co překládám špatně. :-D

Re: tak nevím

nejde obecně o stejné herce či producenty apod., ale o jednu konkrétní osobu, která je zmíněna v zadání otázky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.