Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

juuu vz ste mi ale zprijemnil rano.tu pisnicku miluju a serial taky:)

Re: Re:

a když už se mluví o plánování můžu se zeptat jesi máte nějaký ten plán na prosinec?:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

Re: Re:

a když už se mluví o plánování můžu se zeptat jesi máte nějaký ten plán na prosinec?:)

Re: Re: Re:

No, to hodně záleží, co nám z téhle soutěže zbyde. Uvidíme.

Juchů

tak dnes to šlo lépe než včera :-) ikdyž mi to taky trvalo :-D

fu

tak toto dalo zabrat nakolko tento serial vobec nepoznam, ale po chvili hladania to mam

Hurá

Neznala jsem to, ale mám to, hurá :-D

5 jsem dělal vylučovacím způsobem, to mi zbyli tři seriály… hned první jsem trefil :-D

Tak to já se potrápila daleko víc. Od rána poslouchám písničky :-) No jo, když jsem si neuvědomila jedno slovíčko ze zadání! :-D Ale najednou mi to vhupslo a mám to. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

5 jsem dělal vylučovacím způsobem, to mi zbyli tři seriály… hned první jsem trefil :-D

Re:

presne tak… vyloucila jsem serialy ktere znam opravdu dobre a vim ze to v nich nebylo..... ale priznavam dalo mi to celkem zabrat:-)

Uf

Taky mi to dalo pořadně zabrat – asi dnes už jenom klasickou hudbu :-). Neznám totiž ani písničku, ani seriál. Ale mám to. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

Uf

Taky mi to dalo pořadně zabrat – asi dnes už jenom klasickou hudbu :-). Neznám totiž ani písničku, ani seriál. Ale mám to. :-)

Re: Uf

Mám radost, když vidím, že se zúčastňují i ostatní a podělí se se svými zážitky při hledání, nejsem sama, hodně štěstí eowyn46.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Uf

Mám radost, když vidím, že se zúčastňují i ostatní a podělí se se svými zážitky při hledání, nejsem sama, hodně štěstí eowyn46.

Re: Re: Uf

Taky mi to dalo zabrat, vylučovala jsem ty co znám a z těch co zbyly to byl až poslední,ale máááám to.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Schmudla
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Uf

Mám radost, když vidím, že se zúčastňují i ostatní a podělí se se svými zážitky při hledání, nejsem sama, hodně štěstí eowyn46.

Re: Re: Uf

Já jen vždycky doufám, že mě osvítí a já o vyhledávače zadám tu správnou kombinaci slov. Viz včerejší otázka, při některých kombinacích se člověk dostal moc všeobecným odpovědím, stačilo to změnit a bylo to jasný, aspoň to tak vypadá…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Re: Uf

Mám radost, když vidím, že se zúčastňují i ostatní a podělí se se svými zážitky při hledání, nejsem sama, hodně štěstí eowyn46.

Re: Re: Uf

Ještě jsem nakoukla před spaním, taky se ráda dívám, jak se daří ostatním. A tobě Georgii též přeju hodně štěstí.

6. otázka

Tak 6. otázku už mám, ale nejsem si úplně jistá, jestli i to, co jsem napsala, platí, akorát se nemůžu zeptat, abych něco nevyzradila :? :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.