Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Tohle je fakt známý, ale i tak se to dá dohledat v pohodě :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

:-D

Re: Re:

Urcite. V nasi rodine jsou hned dva zavislaci na HFE a litame v tom uz delsi dobu. :))

Teda, ta znělka (sound script) je opravdu nádherná, úplně mi to „rve“ srdce. Ten správný seriál se mi povedlo najít až na čtvrté hledání na youtube, ale stálo to za to.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lerus vložený před 16 lety

Teda, ta znělka (sound script) je opravdu nádherná, úplně mi to „rve“ srdce. Ten správný seriál se mi povedlo najít až na čtvrté hledání na youtube, ale stálo to za to.

Re:

Teda to už sem rovnou můžete psát i přes jaké zadání jste to hledali. Ono je to sice všem jasné, ale aby se to pak nebralo jako protipravidlové… Ale zdar všem!

7.otázka

Seriál sice neznám, ale dnes už jsem byla při hledání trochu chytřejší. :-)

JO

Tak asi the best question ever… :-)

7. ot.

Tak konečně nějaká otázka, kterou si jsem opravdu jistá :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Šandy vložený před 16 lety

JO

Tak asi the best question ever… :-)

Re: JO

coze sandy mi nevrav ze tie pesnicky predtym boli pre teba tazke=))

7.ot.

výborně vybraný úryvek, ikdyž ten seriál neznám tak jsem ho uhádla hned napoprvé 8-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Lerus
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re:

Teda to už sem rovnou můžete psát i přes jaké zadání jste to hledali. Ono je to sice všem jasné, ale aby se to pak nebralo jako protipravidlové… Ale zdar všem!

Re: Re:

Přijde mi to jako naprostá samozřejmost, kde hledat nějaký „zvuk“. Nebo umíš zadat do googlu tak, aby vyhledával podle zvuku? Rád se přiučím. Btw: Zdá se mi, že to trochu přeháníš nebo si prostě nepokrytě brousíš zuby na výhru.

ot č.7_podruhe

:oops: ehm…ehm…hnedle jsem zjistila, že šlo jen o prvotní „zděšení“ :-D a že najít správnou odpověď vůbec těžké není

8. ot

Týká se dnešní otázka hlavních hrdinů :?: Nebo cokoli, co najdu :?: Zadání vypadá těžký, uvidím jaké bude hledání :-) Asi si na to vyhradím celý víkend :-) :-)

dotaz

Mám malý dotázek. jedná se o první sérii, nebo o všechny. Protože v některých těch seriálech co jsem viděl, mi přijde, že byl snad každý s kadým :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od asgardpepa vložený před 16 lety

dotaz

Mám malý dotázek. jedná se o první sérii, nebo o všechny. Protože v některých těch seriálech co jsem viděl, mi přijde, že byl snad každý s kadým :oops:

Re: dotaz

Nehledejte v tom vědu, jak je napsáno v zadání, ‚use common sense‘. A netýká se to jen první série ale obecně seriálu. Když třeba Rory chodí se třema klukama v průběhu sedmi sérií, stačí si vybrat jeden vztah a ten pak napsat.

A samozřejmě je lepší zaměřit se na důležité (hlavní) postavy a ne jen někoho, kdo se tam mihne v jednom dílu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: dotaz

Nehledejte v tom vědu, jak je napsáno v zadání, ‚use common sense‘. A netýká se to jen první série ale obecně seriálu. Když třeba Rory chodí se třema klukama v průběhu sedmi sérií, stačí si vybrat jeden vztah a ten pak napsat.

A samozřejmě je lepší zaměřit se na důležité (hlavní) postavy a ne jen někoho, kdo se tam mihne v jednom dílu.

Re: Re: dotaz

díky moc. v tom případě to bude velmi lehké.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.