Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: dotaz

Nehledejte v tom vědu, jak je napsáno v zadání, ‚use common sense‘. A netýká se to jen první série ale obecně seriálu. Když třeba Rory chodí se třema klukama v průběhu sedmi sérií, stačí si vybrat jeden vztah a ten pak napsat.

A samozřejmě je lepší zaměřit se na důležité (hlavní) postavy a ne jen někoho, kdo se tam mihne v jednom dílu.

Re: Re: dotaz

Muze se jednat o platonicky vztah?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 16 lety

Re: Re: dotaz

Muze se jednat o platonicky vztah?

Re: Re: Re: dotaz

No, pokud takovou dvojici považujete za ‚couple‘…

mazec

tak dnes mi to dalo docela zabrat :oops: nejhorší je vybrat ty správné ze seriálů, které neznám :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 16 lety

mazec

tak dnes mi to dalo docela zabrat :oops: nejhorší je vybrat ty správné ze seriálů, které neznám :?

Re: mazec

no jo. chce to sledovat víc seriálů :)

No tak u té 9. jsem trochu vyděšenej…Co tam z toho songu mám jako vybrat :?: :?:?:

JO,jo

Začíná druhá půle a obavy všech, že pan Vít přitvrdí se realizují. Ach jo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

JO,jo

Začíná druhá půle a obavy všech, že pan Vít přitvrdí se realizují. Ach jo.

Re: JO,jo

Nene, druhá půle začne ař pozítří. :-)

uf to vypadá docela zle.už mám podezření díky tomu že znám skoro všechny seriály výše,ale stejně.Dneska to není zadarmo :shock: :-D

č.9

Super otázka !!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 16 lety

č.9

Super otázka !!!

Re: č.9

Tak odpověd mám,ale co mě mrzí je, že já to tam prostě neslyším, teda slyším,ale úplně něco jiného než tam je, ještěže jsem si našla text, jinak bych to měla špatně. Něco s tím poslechem musím udělat, jdu na tipy a triky :o)

Re: Re: Re:

Si piš, že chcu výhru!!! :-D :-D

Já naštěstí tuhle znělku poznám i o půlnoci :-) . Ale mam pocit, že tam slyším na konci „suppose you´LL never know“…slyšíte to někdo taky??

Re: Re: JO,jo

Samozřejmě máte pravdu, to jenom já tak pospíchám, protože se těším na každý nový den.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 16 lety

Já naštěstí tuhle znělku poznám i o půlnoci :-) . Ale mam pocit, že tam slyším na konci „suppose you´LL never know“…slyšíte to někdo taky??

Re:

jojo mas pravdu, urcite tam je you"ll never know)

9.

Hledání mi dnes nedalo tolik práce, horší to bylo, když jsem si překládala text :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.