Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 16 lety

Re:

jojo mas pravdu, urcite tam je you"ll never know)

Re: Re:

Opravil jsem to, gramaticky tam totiž mohou být obě možnosti, já předpokládal, že to je něco jako podmínková věta, jako např. WHAT IF YOU NEVER KNOW? To je taky logičtější vysvětlení. WILL je ale také možné a to v případě, že to je prostě sloveso SUPPOSE za kterým je obyčejná předmětná věta, předpokládej co? že…

jak to je vlastně s odpovědí?chcete to v čj například u dnešní otázky? :-)

Páni, škoda že jsem na to přišla až tak pozdě a již se nemůžu zúčastnit. A chci se zeptat, bude nějaká taková soutěž ještě v budoucnu? :-) Jinak skvělá stránka, moc mi pomáháte, připravuji se na KET. 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

jak to je vlastně s odpovědí?chcete to v čj například u dnešní otázky? :-)

Re:

Nene, chceme to anglicky, klidně s chybami, ale anglicky. Jen z tohomusí být patrné, že je to správná odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kristýna vložený před 16 lety

Páni, škoda že jsem na to přišla až tak pozdě a již se nemůžu zúčastnit. A chci se zeptat, bude nějaká taková soutěž ještě v budoucnu? :-) Jinak skvělá stránka, moc mi pomáháte, připravuji se na KET. 8-)

Re:

Na Help for English soutěžíme o seriály pravidelně, v poslední době to bylo cca o dva seriály měsíčně. Tato soutěž je výjimečná, ale není vyloučené, že se něco takového nebude opakovat.

9. ot

Tak dnes to mám hned :-D :-D

10. ot

Tak už to mám, ale nejsem si zase 100 % jistá, to vyhodnocení bude ale překvápko :-D :-D

jj,taky to už mám.kupodivu dneska sem to měla asi zatím nejryhcleji! :-)

ty gilmorky a IT crowd sou oboje první série?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od helps vložený před 16 lety

ty gilmorky a IT crowd sou oboje první série?

Re:

Ano.

10. ot

:-D dneska to je brnkačka :-) jen se bojim aby to nebyl nejaký chyták :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Malros vložený před 16 lety

10. ot

:-D dneska to je brnkačka :-) jen se bojim aby to nebyl nejaký chyták :?

Re: 10. ot

no, nevim, ted s tim trochu zapasim…znelky jsou teda rozhodne jednodussi :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 16 lety

Re: 10. ot

no, nevim, ted s tim trochu zapasim…znelky jsou teda rozhodne jednodussi :-)

Re: Re: 10. ot

Ráno koukám na otázku a říkám si, že to je brnkačka, postupně se mi to během dne rozleželo a ejhle výsledkem je, že teda znělky mi fakt přišly jednodušší. Ale snad mám správný výsledek i u téhle otázky. Až mě to číslo překvapilo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Brambram vložený před 16 lety

Re: Re: 10. ot

Ráno koukám na otázku a říkám si, že to je brnkačka, postupně se mi to během dne rozleželo a ejhle výsledkem je, že teda znělky mi fakt přišly jednodušší. Ale snad mám správný výsledek i u téhle otázky. Až mě to číslo překvapilo.

Re: Re: Re: 10. ot

já bych potřebovala asi nějakou toleranci :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 16 lety

Re: Re: Re: 10. ot

já bych potřebovala asi nějakou toleranci :-D

Re: Re: Re: Re: 10. ot

Ok, tolerance budiž +/- 1.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.