Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

ja ty songy zatim taky vzdala, mela jsem ted napilno a po 3 hodinach googleni uz jsem videla zelene, ale treba jim dam jeste sanci…

Měla bych dotaz.Lze do „incomplete“ počítat i možnost, že by dítě vyrůstalo bez obou rodičů?Děkuji a doufám že tím moc nenapovím!:-)

Měla bych taky dotaz? Má se tam psát název seriálu? V zadání to není, ale přijde mi divné psát jenom jméno a důvod..

Taky mám dotaz ke 14. Osoba která se objeví až v pozdějších sériích, v první o ní není ani zmínka, ale lze předpokládat )a víme to), že tomu tak bylo i v první sérii. Počíta se?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela vložený před 16 lety

Měla bych dotaz.Lze do „incomplete“ počítat i možnost, že by dítě vyrůstalo bez obou rodičů?Děkuji a doufám že tím moc nenapovím!:-)

Re:

Jistě, v otázce píšu i „otherwise incomplete“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od prue vložený před 16 lety

Měla bych taky dotaz? Má se tam psát název seriálu? V zadání to není, ale přijde mi divné psát jenom jméno a důvod..

Re:

Název tam být nemusí. Když budete mít správně to jméno člověka, předpokládá se, že víte, ze kterého seriálu to je.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

Taky mám dotaz ke 14. Osoba která se objeví až v pozdějších sériích, v první o ní není ani zmínka, ale lze předpokládat )a víme to), že tomu tak bylo i v první sérii. Počíta se?

Re:

Když daná postava v první sérii není, najděte někoho jiného.

Myslela jsem, že jen já mám s 12. otázkou problémy. Strávila jsem nad ní většinu volné neděle a zatím jsem ji uložila k ledu. Třeba se ještě dostaví inspirace :-)

Teda, docela mě děsíte, jak píšete, že tu 12 spousta z vás nemá, až začínám pochybovat, jestli to mám správně :?

No tak bych rád poslal 15 odpovědí, ale nemůžu kvůli té 12. otázce. Mám 2 a za boha prostě nemůžu najít tu 3… :?

A já zaboha nemůžu najít dnešní odpověď a musím do práce. Škoda, že nemám víc času.

Škoda, rád bych je poslal, ale nemám ještě všechny odpovědi. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

No tak bych rád poslal 15 odpovědí, ale nemůžu kvůli té 12. otázce. Mám 2 a za boha prostě nemůžu najít tu 3… :?

Re:

Já taky. Hledala jsem tu třetí snad celý víkend. Jsem zvědavá na vyhodnocení.

Question 15

Tak dnešní otázka mě zase potěšila :-)

už jste to někdo poslal?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.