Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

já mám všechno ale ta dnešní… nějak bojuju :-) ( i když kdo ví, že to předtím mám správně) :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 16 lety

Re:

Já taky. Hledala jsem tu třetí snad celý víkend. Jsem zvědavá na vyhodnocení.

Re: Re:

To Marek Vít:
Vím, že máte většinou pravdu, ale jste si na sto procent jist, že jsou tu 3 songy, které splňují dané kriteria otázky číslo 12?

A jinak. Poslal jste už někdo všech 15?

potesila ? ja teda uz znam veskery theme songs nazpamet temer a tohle fakt na nic nepasuje…

tak jsem to našla, ale teda hledala jsem to šíleným způsobem…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Re: Re:

To Marek Vít:
Vím, že máte většinou pravdu, ale jste si na sto procent jist, že jsou tu 3 songy, které splňují dané kriteria otázky číslo 12?

A jinak. Poslal jste už někdo všech 15?

Re: Re: Re:

Ano, jsem si stoprocentně jistý. :-)

Tak jestli nebude přes víkend zabíračka, tak se na tu dvanáctku snad ještě zkusím podívat :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 16 lety

tak jsem to našla, ale teda hledala jsem to šíleným způsobem…

Re:

Taky jsem na to šla oklikou, po prvním poslechu jsem si byla téměř jistá, že vím odkud to je, takže jsem šla pro ujištění na „jistý“ vyhledávač a ono nic. Ale po vyhledání přímo písně která dotyčná zpívá už to šlo jako nic. Ale dvanáctku furt nemám.

poslední

Takže už bude poslední výherce co??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel Rymeš vložený před 16 lety

poslední

Takže už bude poslední výherce co??

Re: poslední

Ne budou ještě tři, první vylosovaný dostane dva seriály, další dva po jednom. Navíc tito dva mimořádní. Takže celkem 6 seriálů poputuje k vám. :-)

chtěla bych se zeptat jestli plánujete ještě nějakou soutěž jenom o seriál gilmorova děvčata. jakoukoli sérii
jinak tohle je moc zajímavá soutěž akorát nevim jestli mám šanci uspět, protože osatní seriály skoro neznám. no uvidíme třeba se mi to povede…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od prue vložený před 16 lety

chtěla bych se zeptat jestli plánujete ještě nějakou soutěž jenom o seriál gilmorova děvčata. jakoukoli sérii
jinak tohle je moc zajímavá soutěž akorát nevim jestli mám šanci uspět, protože osatní seriály skoro neznám. no uvidíme třeba se mi to povede…

Re:

není třeba to znát, ale umět to najít. O to jde především

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Schmudla
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 16 lety

Re:

není třeba to znát, ale umět to najít. O to jde především

Re: Re:

Přesně tak, já polovinu z nich taky neznám, ale pomalu se to zlepšuje, odpovědi se dají najít i tak. Dneska to pro mě bylo poněkud krkolomný, ale myslím, že to půjde…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od prue vložený před 16 lety

chtěla bych se zeptat jestli plánujete ještě nějakou soutěž jenom o seriál gilmorova děvčata. jakoukoli sérii
jinak tohle je moc zajímavá soutěž akorát nevim jestli mám šanci uspět, protože osatní seriály skoro neznám. no uvidíme třeba se mi to povede…

Re:

Máme teď dvě první řady, uvidíme, jestli tu zbydou i po skončení soutěže. Pokud ano, určitě se o ně ještě soutěžit bude. Pokud ne, ani potom není vyloučené, že se ke Gilmorkám vrátíme.

teda mám já ale smůlu:-(, přes víkend + v pondělí jsem tu byla přes půlnoc, abych měla novou otázku hned zčerstva, ve všední vstávám většinou kolem šestý, ale kromě středy!!! A zrovna ve středu je to o rychlosti, chjo…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: poslední

Ne budou ještě tři, první vylosovaný dostane dva seriály, další dva po jednom. Navíc tito dva mimořádní. Takže celkem 6 seriálů poputuje k vám. :-)

Re: Re: poslední

To jsou úplné Vánoce :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.