Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Schmudla vložený před 16 lety

Re: Re:

Přesně tak, já polovinu z nich taky neznám, ale pomalu se to zlepšuje, odpovědi se dají najít i tak. Dneska to pro mě bylo poněkud krkolomný, ale myslím, že to půjde…

Re: Re: Re:

jasně ale stejně když soutěží zájemci o všechny ty seriály, je tu mnohem víc soupeřů než kdyby to bylo jen o gilmorky. a tudíž i menší šance vyhrát..

hurááááá

konečne odpoveď na otázku č.12 :-D :-D :-D 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od calamity33 vložený před 16 lety

hurááááá

konečne odpoveď na otázku č.12 :-D :-D :-D 8-)

Re: hurááááá

Já už to vzdal :-( . Naštěstí je potřeba jen 15, tak je to v pohodě :-)

jo, písničky

už se mi z těch písniček točí hlava :-) dnes mi to zase trvalo, Vaše otázky, Marku, jsou jaksi stále vypečenější.Moje nejrychlejší odpověď byla na ot.č.3 nejdelší na ot. č. 15. Tu ještě dokonce ani nemám. :-( Pořád dokola poslouchám a doufám, že mi něco vhupsne. Úryvek si pamatuju, ale nevím, nevím. Už se docela těším na 24. až tenhle maraton skončí. Povedlo se Vám to :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

jo, písničky

už se mi z těch písniček točí hlava :-) dnes mi to zase trvalo, Vaše otázky, Marku, jsou jaksi stále vypečenější.Moje nejrychlejší odpověď byla na ot.č.3 nejdelší na ot. č. 15. Tu ještě dokonce ani nemám. :-( Pořád dokola poslouchám a doufám, že mi něco vhupsne. Úryvek si pamatuju, ale nevím, nevím. Už se docela těším na 24. až tenhle maraton skončí. Povedlo se Vám to :-D

Re: jo, písničky

Teda, chystám se na noční a ještě jednou jsem si pustila jednu písničku a asi to tam slyším. Hups!

tak to já zase celou dobu čekala, kdy bude tahle znělka, protože tu mám naposlouchanou tolikrát … :-) ale jsem zvědavá, co bude zítra, to bude určitě zase nějaká těžší otázka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

jo, písničky

už se mi z těch písniček točí hlava :-) dnes mi to zase trvalo, Vaše otázky, Marku, jsou jaksi stále vypečenější.Moje nejrychlejší odpověď byla na ot.č.3 nejdelší na ot. č. 15. Tu ještě dokonce ani nemám. :-( Pořád dokola poslouchám a doufám, že mi něco vhupsne. Úryvek si pamatuju, ale nevím, nevím. Už se docela těším na 24. až tenhle maraton skončí. Povedlo se Vám to :-D

Re: jo, písničky

Úspěch této soutěže nás moc moc těší. Jsem rád, že lidi baví a už se těším, jak pěti z vás pošlu vyhrané seriály.

No, vždyť to říkám, že přijde něco těžšího…

Stačí, když je ta postava uvedena mezi hlavním a není ve znělce, nebo to musí být fakt jedna ze 3–4 nejhlavnějších?

Super

tak na dnešní otázku se nejdříve půjdu hezky vyspat. (Písnička byla špatně, tak mám zábavu pro dnešní den). Utěšuje mne, že bych se mohla teoreticky už soutěže i zúčastnit. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

Stačí, když je ta postava uvedena mezi hlavním a není ve znělce, nebo to musí být fakt jedna ze 3–4 nejhlavnějších?

Re:

Co považovat za ‚hlavní postavu‘ nechám ryze na vašem vlastním uvážení. Jde o to, že by to neměl být někdo, kdo se tam jen mihne, ale někdo ze stálého obsazení seriálu. Jo, takhle bych to formuloval.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 16 lety

No, vždyť to říkám, že přijde něco těžšího…

Re:

Nojo, se nedivte. Včera mi několik lidí nezávisle na sobě říkalo, že se bojí toho, co přijde o víkendu, že to určitě bude něco těžkého… přece bych vás nemohl zklamat něčím primitivním. :-)

Ale snad to zase tak těžké nebude. :-)

12. ot. definitivně vzdávám, obdivuju všechny, kteří na ní mají odpověď. Našla jsem jen jednu písničku

ohledně soutěže

Chtěla bych se zeptat jestli jsou uvedené znělky jen z prvních řad seriálů nebo můžou být i z dalších? A také jestli seriál může mít jen jednu úvodní znělku nebo více :?: Děkuji :-)

Otázka 18.

Mám taky dotaz – není to napsané v zadání otázky, ale přece jenom se pro jistotu zeptám: můžou být dva lidé (dva koníčky) ze stejného seriálu? Díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.