Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Dobrý den, pane Vít. Vím, že už se někdo na této stránce ptal, ale tahle stránka je tak rozsáhlá, že nemám šanci to tu najít :-D , tak se chci zeptat, přes jaký server kupujete dvd do soutěží. Ráda bych si koupila 1. řadu jednoho seriálu na dvd, ale vůbec s tím nemám zkušenosti, když se dováží z ciziny. Na kolik výjde asi tak 1 řada seriálu (v Kč)? A jak se to platí? Prosím poraďtě, díky :-)

Máte pravdu, je to diskuze na dlouho, zkusím to napsat do fóra, už jsem se naotravovala dost :-D

Tak dneska tu znělku slyším po 8é :-D

Otázka ohledně případné výhry

Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné poslat společně s konečnými odpověďmi také jeden či dva seriály, o které bych měl zájem v případě výhry, abych nemusel celý den hlídat, kdy se objeví vyhodnocen.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lerus vložený před 16 lety

Otázka ohledně případné výhry

Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné poslat společně s konečnými odpověďmi také jeden či dva seriály, o které bych měl zájem v případě výhry, abych nemusel celý den hlídat, kdy se objeví vyhodnocen.

Re: Otázka ohledně případné výhry

Vítězům odešlu přesný popis DVD včetně údajů o regionu apod. Pomocí mailu se potom domluvíme kdo si které vezme.

:D

Tak sme sa konecne dockali a dokonca este dnes, vlastne vcera ale to je jedno :D…super sutaz uz sa tesim na vysledky…vsetkym drzim palce

Tak to je konec, přátelé

teprve před dvěma minutama jsem odeslala vysledky … a uz se mi zacina styskat po soutezi … fnuk … ale aspon se muzu tesit na zverejneni spravnych odpovedi a zjistit, s jakou uspesnosti se mi darilo (ci nedarilo) odpovidat na otazky … tez vsem drzim palce :)

taky je mi lito, ze je konec:-(, ale vystizna otazka na zaver:-)

Já jen doufám, že na vyhlášení bude nový článek, protože když chci něco napsat, tak se uroluju. Je tu spousta příspěvků, to je paráda, to je asi nejdelší stránka na HFE :-D. Ale hned si odpovím! Bude
:-D .Těším se na vyhlášení a hlavně jsem zvědavá na účast, kolik se nás zůčastnilo, kolik bylo úspěšných a jiné zajímavosti. A samozřejmě na to, kde jsem se sekla :-)

uf

to byl hotový soutěžní maraton,ale už jsem se taky konečně prokousala tou spoustou odpovědí a odeslala je:)doufám, že se do těch 15 správných vlezu:)

konec

Tak je tady konec. Na jednu stranu úleva, ale na druhou mi to bude chybět. Kde jinde jsem si mohla tak zábavnou cestou zkoušet své vyhledávácí schopnosti. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Já jen doufám, že na vyhlášení bude nový článek, protože když chci něco napsat, tak se uroluju. Je tu spousta příspěvků, to je paráda, to je asi nejdelší stránka na HFE :-D. Ale hned si odpovím! Bude
:-D .Těším se na vyhlášení a hlavně jsem zvědavá na účast, kolik se nás zůčastnilo, kolik bylo úspěšných a jiné zajímavosti. A samozřejmě na to, kde jsem se sekla :-)

Re:

Co vím, tak nejvíce komentářů je u článku Ten Little Indians – Škola hrou, kde jich je už 461. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

Já jen doufám, že na vyhlášení bude nový článek, protože když chci něco napsat, tak se uroluju. Je tu spousta příspěvků, to je paráda, to je asi nejdelší stránka na HFE :-D. Ale hned si odpovím! Bude
:-D .Těším se na vyhlášení a hlavně jsem zvědavá na účast, kolik se nás zůčastnilo, kolik bylo úspěšných a jiné zajímavosti. A samozřejmě na to, kde jsem se sekla :-)

Malá rada

Ohledně rolování – než aby se člověk uroloval, je vhodné používat klávesy HOME (začátek stránky) a END (konec stránky), ale možná to znáte. Přál bych Vám, aby jste vyhrála nějakou cenu, protože jste nejpilnější přispěvovatelka do diskuzí, z nichž se mi jevíte jako velice milá „paní“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lerus vložený před 16 lety

Malá rada

Ohledně rolování – než aby se člověk uroloval, je vhodné používat klávesy HOME (začátek stránky) a END (konec stránky), ale možná to znáte. Přál bych Vám, aby jste vyhrála nějakou cenu, protože jste nejpilnější přispěvovatelka do diskuzí, z nichž se mi jevíte jako velice milá „paní“.

Re: Malá rada

Taky bych vám to přál, protože vždycky vyhraje někdo, kdo je tu uplně novej :-D

dotaz

jenom pro pořádek v tý dnešní otázce series finale znamená finále seriálu že ano? já jenom jak se všechno točilo kolem první série tak aby to nebylo konce první série..

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.