Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

Originální zakončení soutěže

Nepřijde Vám ta poslední otázka vskutku originální a trefná? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lerus vložený před 16 lety

Originální zakončení soutěže

Nepřijde Vám ta poslední otázka vskutku originální a trefná? :-D

Re: Originální zakončení soutěže

ano myslim že ta poslední otázka se povedla.. jako ostatně všechny ostatní. je mi líto, že soutěž už končí. byla už jsem zvyklá každý den se těšit na otázku

Odkaz na příspěvek Příspěvek od prue vložený před 16 lety

dotaz

jenom pro pořádek v tý dnešní otázce series finale znamená finále seriálu že ano? já jenom jak se všechno točilo kolem první série tak aby to nebylo konce první série..

Re: dotaz

Ano, finále celého seriálu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Malá rada

Taky bych vám to přál, protože vždycky vyhraje někdo, kdo je tu uplně novej :-D

Re: Re: Malá rada

Já Vám oběma děkuji za Vaše přání, to potěší. Já bych to zase přála i Vám, a ještě i dalším. Takže uvidíme, jak si vybere počítač. V každém případě jsem vyhrála – poznala jsem seriály, o kterých jsem neměla ani tušení, zdokonalila jsem se v angličtině, prožila pěkných 20 dní v aktivitě, získala nějaké rady a pomoc a poznala další lidičky se stejnými zájmy… a určitě bych ještě na něco přišla.
Na Ten Little Indians bych málem zapomněla, pravda, tam je to už dlouhá řada komentářů.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Malá rada

Taky bych vám to přál, protože vždycky vyhraje někdo, kdo je tu uplně novej :-D

Re: Re: Malá rada

Myslím, že to není až tak úplně pravda, že by vždycky vyhrával někdo nový.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Malá rada

Myslím, že to není až tak úplně pravda, že by vždycky vyhrával někdo nový.

Re: Re: Re: Malá rada

Jak kdy :) Já vlastně jednou vyhrál a nový tu nejsem.

Už jsem odeslala odpovědi a je mně smutno. Zítra už nebude žádná otázka! Už se těším na další soutěž.

otázečka – pokud finále mělo dva díly, které byly vysílány po sobě čili a la 1 90min díl, můžu uvést oba názvy?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

otázečka – pokud finále mělo dva díly, které byly vysílány po sobě čili a la 1 90min díl, můžu uvést oba názvy?

Re:

Jistě, můžete to uvést jako dvojdíl.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Jistě, můžete to uvést jako dvojdíl.

Re: Re:

A doufám, že není špatně, když se uvede pouze ten úplně poslední díl, jako ta poslední (druhá) část dvojdílu…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Henda vložený před 16 lety

Re: Re:

A doufám, že není špatně, když se uvede pouze ten úplně poslední díl, jako ta poslední (druhá) část dvojdílu…

Re: Re: Re:

Ne, ani to není špatně.

soukromá zpráva

Hezký den, chtěla bych se zeptat, jak fungují ty soukromé zprávy? Když to odešlu, tak mi bliká nová zpráva u mého přihlášení. A zprávy zůstávají u profilu. Je to tak? Díky! Soutěž opravdu bezva!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Janinka vložený před 16 lety

soukromá zpráva

Hezký den, chtěla bych se zeptat, jak fungují ty soukromé zprávy? Když to odešlu, tak mi bliká nová zpráva u mého přihlášení. A zprávy zůstávají u profilu. Je to tak? Díky! Soutěž opravdu bezva!

Re: soukromá zpráva

Tak to asi posíláte sama sobě. Musíte to poslat mně. Kliknete na tužtičku u mého jména.

Měl bych dotaz, v případě, že jsem již odeslal odpovědi, je možné něco upravit a poslat znovu. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 16 lety

Měl bych dotaz, v případě, že jsem již odeslal odpovědi, je možné něco upravit a poslat znovu. Děkuji

Re:

Ano, ale nějak mě na to upozorněte, např. napište do předmětu zprávy SERIÁLOVÁ SOUTĚŽ (oprava) nebo tak něco.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.