Help for English

Velká seriálová soutěž

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž

 

konieeec

nuž konečne som poslala odpovede…snáď mi to vyjde :? …ďakujem za veľmi pekný 20-dňový maratón,pane Vítu :-)

Uvidíme

Tak jsem to tam nějak nasmolila, ani jsem neměla odvahu to po sobě přečíst :oops:.

Taky posláno…ale tu 12. jsem opravdu vzdal :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Přemet vložený před 16 lety

Taky posláno…ale tu 12. jsem opravdu vzdal :-(

Re:

Mě 12. zabrala pár dní. :) Ale nakonec jsem to zvládl a doufám, že i správně. Ale určitě to byla nejtěžší otázka celé soutězě.

Nevím nevím

Už se těším na další soutěž! A slibuji, že tentokrát tolik otázek neprošvihnu :oops:
PS : Ale soutěž byla výborná!

Tahle soutěž byla asi jako má posedlost volbami v USA. Člověka tak trochuá mrzí, že je po všem, ale je i rád :-D (pardon, málo spánku, nedávám smysl :oops: )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re:

Mě 12. zabrala pár dní. :) Ale nakonec jsem to zvládl a doufám, že i správně. Ale určitě to byla nejtěžší otázka celé soutězě.

Re: Re:

No tak já sem teda tu 12.ot. měla vlastně docela rychle(během jednoho dne) ale tak nějak jsem vzdala tu 18.!:-D

Re:

Když už je po soutěži, snad nevadí, když tu napíšu svoje odpovědi. :)

Something Pretty – The O.C. – The Telenovela
How good it can be – One Tree Hill – Are you true?
Beautiful Thing – Dawson's Creek – Discovery (Carnal Knowledge)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re:

Když už je po soutěži, snad nevadí, když tu napíšu svoje odpovědi. :)

Something Pretty – The O.C. – The Telenovela
How good it can be – One Tree Hill – Are you true?
Beautiful Thing – Dawson's Creek – Discovery (Carnal Knowledge)

Re: Re:

Já sem měl to How.. stejně, ale měl sem tam
California ? The O.C.
Yourl Love – Dawwson!s Creek

A v sekci Christmas jsou ještě vánoční písničky v The O.C. Silent night a We wish you a Merry Christmas a v jednom seriálu -To jsem si nenapsala, ale také ve „vánočním díle“ kromě Silent night i Jingle Bells. Jinak já jsem to napsala jako McKay :-)

Já jsem našla též Alexi Murdoch – Orange Sky OC Season 1 Episode 11 – „The Homecoming“ → je sice v ukončených soutěžích, ale je tu na webu celá k poslechnutí a i s textem, tak to snad nevadí… ted jsem zapochybovala … :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

Já jsem našla též Alexi Murdoch – Orange Sky OC Season 1 Episode 11 – „The Homecoming“ → je sice v ukončených soutěžích, ale je tu na webu celá k poslechnutí a i s textem, tak to snad nevadí… ted jsem zapochybovala … :?

Re:

V otázce je napsané: „..on our website“, takže by neměl být problém. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 16 lety

Já jsem našla též Alexi Murdoch – Orange Sky OC Season 1 Episode 11 – „The Homecoming“ → je sice v ukončených soutěžích, ale je tu na webu celá k poslechnutí a i s textem, tak to snad nevadí… ted jsem zapochybovala … :?

Re:

Myslím že to bude platit. Otázka zněla najdi tři písně na našem webu a to tu je. Jste dobrá do soutěží jsem se nedívala.

:-)

neviem ako vy ale ja som si uz minilmalne 100× obnovil stranku ci nepribudli vysledky…strasne moc sa tesim
po tolkych dnoch…a musim uznat GEORGIA…ten christmas stuff ma nenapadol :D klobuk dole:D ja som tu otazku pre istotu vzdal…

Výsledky

Už brzy, už brzy… dejte mi ještě tak 10 – 20 minut.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.