Help for English

Ikonka

 

Doporučuji program Image Optimizer ze stránek http://www.xat.com/io/. S JPG kompresí si tam můžete dost vyhrát. Mimo klasické JPG kvality si ta můžete nastavit magickou, nebo extra kompresi a dokonce si třeba na obrázku označit oblast co chcete mít více komprimovanou a oblast co méně. Umí ukládat ještě do GIFu a PNG.

Seqwence:
nevsiml jsem si ze by se na tve ikonce neco zmenilo. Co jsi vylepsil? (nebo zhorsil :)

Nic jsem nemenil :) ta fotka je tam uz nejakej ten mesic :)

inac btw nebolo by rozumnejsie rozdelit uzivatelov na doveryhodnych a nedoveryhodnych? S tym, ze ked uzivatela raz oznacitw za doveryhodneho, tak bude si uzivat benefity?(ako napr. nepotrebu schvalenia uploadu, moznost vkladania odkazov do komentarov,…)?

Lebo imho taky seqwence asi sotva bude zneuzivat a uploadovat tam cudzie fotky…
Stacilo by rozdelit uz len podla toho, kolko tu chodia a kolko maju komentarov napisanych(ti trvalejsi su podla vsetkeh oslusni ludia) s tym, ze pri nejakom terms violation dojte k zmazaniu uctu a k banu…

Aha, sorry, nevsiml jsem si ze ten zacatek topicu je uz pul roku starej, holt sem nechodim tak casto…

Pildo,
vrely dik!!!
Zkusil jsem ten program a vyslo to.
Nevim, jestli me vidi uz i ostatni, ale ja se uz vidim :-)

tomasnovella:
také už mě to napadlo, je to dobrý nápad a přimlouvám se za něj také. :-)

orim:
to jsem rád, že jsem ti pomohl. My to ještě nevidíme, ale brzy uvidíme. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.