Help for English

Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

Komentáře k článku: Soutěž o seriál DAWSON'S CREEK

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 16 lety

zvedavost

mozem sa spytat kolko ucastnikov poslalo tiket? … teda kolko nas je v hre? :-D :?:

Re: zvedavost

To neprozradím. :-) Až při vyhlášení. :-)

juchú

tak první zásah 8-)

Tahle soutěž je opravdu geniální :-)

Skúšam šťastie i ja… teenagerské filmy mám rada a tu je ešte i pekná music…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Cathy1 vložený před 16 lety

Skúšam šťastie i ja… teenagerské filmy mám rada a tu je ešte i pekná music…

Re:

jj, ta hudba je výborná.

Zasah

Zasah, kriznik potopen. Tak se mi podaril prvni zasah hned na podruhe. Snad se bude darit i nadale… :)

jaj

tak som ten datum ratal az som to preratal a zacal o den skor :( tak snad som vcera stastie nemal

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 16 lety

jaj

tak som ten datum ratal az som to preratal a zacal o den skor :( tak snad som vcera stastie nemal

Re: jaj

neskor teda :D

Promeškala jsem 1 otázku a stejně na tuhle neznám odpověd..Takže já to vzdávám… :?

BINGO!!! :D

ale nie:D zatial len takto, ale som rad, ze druhe slovo som trafil …tesim sa na zajtra

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenushka.2 vložený před 16 lety

Promeškala jsem 1 otázku a stejně na tuhle neznám odpověd..Takže já to vzdávám… :?

Re: …

No tak túto dnesnu by som zrovna nevzdaval lebo je vazne z tych lahsich podla mna. staci pozriet do wikipedie…samoz­rejme anglickej, tie slovenske a ceske nestoja za nic aspon co sa serialov tyka…

juchú

opět zásah, už jen 5 a seriál je doma, hihi 8-)

vird

vobec mi nepomahate, z troch otazok iba 1 :(
a to som sa tesil ze aky dobry tiket som poslal

:)

nejaka specialna cena smoliar roka nebude? … ze bude ostavat uz len 7 otazok do konca a ja som este ani jednu netrafila? :-D

no vypadá to, že i o tu druhou cenu bude boj – já taky pořád žádný zásah :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.