Help for English

Soutěž o seriál THE IT CROWD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE IT CROWD

 

A to vám ty odpovědě mám poslat až když budu mít všech 9?? :oops:

Oni to píšou snad naschvál :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jannies vložený před 16 lety

Dobrý deň

Som tu úplne nová a súťaž ma zaujala. Môžu sa do nej zapojiť aj cezhraničný? Ak áno, tak kam mám odpoveď poslať.

Re: Dobrý deň

Jistě, soutěžit můžete také. To poštovné nás při případné výhře nezabije. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Dobrý deň

Jistě, soutěžit můžete také. To poštovné nás při případné výhře nezabije. :-)

Re: Re: Dobrý deň

:) To teda dúfam. Kto by sa potom staral o tak fantastickú stránku!

fuha tak to mam stastie … len tak ma napadlo ze idem tu pozriet ze kedy sa to vlastne zacina ta sutaz a uz by mi usla hned prva otazka :)

ROFL, dnešní otázka je opravdu kultovní :D :D (kdo viděl 3. sérku)…
(snad to nebereš jako napovídání Marku, z toho se stejně moc nedoví xD :) )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 16 lety

ROFL, dnešní otázka je opravdu kultovní :D :D (kdo viděl 3. sérku)…
(snad to nebereš jako napovídání Marku, z toho se stejně moc nedoví xD :) )

Re:

jo tenhle díl nám zrovna puštěli ve škole:-D jestli to je teda s tou Jen-)

druha otazka me opravdu pobavila, koukam, ze mate smysl pro humor… :-)

obtížnost otázek

Poprvé soutěžím o seriál, který znám. Ale musím přiznat, že kdybych ho neznal, nevím, zda bych našel odpovědi na netu. Ve srovnání s minulou soutěží DC mi připadají otázky těžší. Nebo se pletu? Tedy kromě té druhé ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od peprnyl vložený před 16 lety

obtížnost otázek

Poprvé soutěžím o seriál, který znám. Ale musím přiznat, že kdybych ho neznal, nevím, zda bych našel odpovědi na netu. Ve srovnání s minulou soutěží DC mi připadají otázky těžší. Nebo se pletu? Tedy kromě té druhé ;-)

Re: obtížnost otázek

Je jasné, že DC si člověk jen vybral z nabízených možností. Zde se musí trochu víc hledat. Ale z pohledu předešlých seriálových soutěží je to si myslím na stejné úrovni.

druhá otázka

Ty příspěvky ke druhé otázce mne pěkně popletly. A tak nevím, jakou odpověď očekáváte. Je více možností. Seriál jsem neviděla, odpovědi vyhedávám a obávám se, že ve dvojce bude tedy pěkný chytáček. Když Vám napíšu více odpovědí, jde to?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

druhá otázka

Ty příspěvky ke druhé otázce mne pěkně popletly. A tak nevím, jakou odpověď očekáváte. Je více možností. Seriál jsem neviděla, odpovědi vyhedávám a obávám se, že ve dvojce bude tedy pěkný chytáček. Když Vám napíšu více odpovědí, jde to?

Re: druhá otázka

No, zamyslete se hlavně nad kontextem, význam IT je snad potom jasný.

Tak to budu zvědavá na konec. Napíšu to, co mne napadlo napoprvé a uvidím. :-) Jinak se mi tohle soutěžení moc líbí. Hodně si pamatuji z Letní soutěže a tak to mám jednodušší. V létě jsem ty seriály „prolezla“ skrz naskrz.

Bohužel

Propásla jsem začátek :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 16 lety

druhá otázka

Ty příspěvky ke druhé otázce mne pěkně popletly. A tak nevím, jakou odpověď očekáváte. Je více možností. Seriál jsem neviděla, odpovědi vyhedávám a obávám se, že ve dvojce bude tedy pěkný chytáček. Když Vám napíšu více odpovědí, jde to?

Re: druhá otázka

V pravidlech je navíc napsáno, že musíte mít dobře 9 otázek z 10, takže pokud budete mít ostatní dobře není co řešit :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.