Help for English

Soutěž o seriál ONE TREE HILL

Komentáře k článku: Soutěž o seriál ONE TREE HILL

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Krtek vložený před 16 lety

Listening no. 3

Tak dnešní listening brnkačka oproti včerejšímu. 8-)

Re: Listening no. 3

budu muset zase přitvrdit :-D

Druhy poslech

Tak ten dnesni poslech je v porovnani s tim vcerejsim naprosty „piece of cake“. Vcera jsem i po desatem poslechu vubec nemel poneti, co tam ta zenska rika. Nakonec jsem musel trochu „cheatovat“ a pozadat meho kolegu z Anglie o pomoc. A nejlepsi na tom je, ze i on se spetl v prvnich dvou slovech. Podarilo se mi pote najit na internetu prepis inkriminovaneho useku a zacatek byl trosku jiny. Ale stejne si myslim ze bych to bez jeho pomoci nezvladl…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 16 lety

Druhy poslech

Tak ten dnesni poslech je v porovnani s tim vcerejsim naprosty „piece of cake“. Vcera jsem i po desatem poslechu vubec nemel poneti, co tam ta zenska rika. Nakonec jsem musel trochu „cheatovat“ a pozadat meho kolegu z Anglie o pomoc. A nejlepsi na tom je, ze i on se spetl v prvnich dvou slovech. Podarilo se mi pote najit na internetu prepis inkriminovaneho useku a zacatek byl trosku jiny. Ale stejne si myslim ze bych to bez jeho pomoci nezvladl…

Re: Druhy poslech

Podobně jsem to vyřešil i já :)

Re: Re: Listening no. 3

no jasněě, sem s nima :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: Re: Listening no. 3

no jasněě, sem s nima :D

Re: Re: Re: Listening no. 3

Probůh, nepřitvrzujte. Jak to mají Ti ostatní odposlouchat :-)

Re: Re:

No potěš, vědět, že nerozumím anglicky a ještě jsem nešikovná – s touhle soutěží klesá sebevědomí čím dál víc :-(

Už jsem se těšil zas na něco těžšího :)

DAY 5

tak nevím, jestli jsem tak líná nebo neschopná, ale odmítám ty poslechy hledat v titulkách či kdekoli jinde a tenhle mi dává opravdu zabrat :? S tím souvisí i má otázka, jen doufám že není nevhodná, v těch posleších se objevují i jména těch postav??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cina.l vložený před 16 lety

DAY 5

tak nevím, jestli jsem tak líná nebo neschopná, ale odmítám ty poslechy hledat v titulkách či kdekoli jinde a tenhle mi dává opravdu zabrat :? S tím souvisí i má otázka, jen doufám že není nevhodná, v těch posleších se objevují i jména těch postav??

Re: DAY 5

Mohou, jestli objevují či ne, to musíte posoudit sami.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cina.l vložený před 16 lety

DAY 5

tak nevím, jestli jsem tak líná nebo neschopná, ale odmítám ty poslechy hledat v titulkách či kdekoli jinde a tenhle mi dává opravdu zabrat :? S tím souvisí i má otázka, jen doufám že není nevhodná, v těch posleších se objevují i jména těch postav??

Re: DAY 5

Tak jsem to vyřešil. Ostatní nahrávky budou z vystřižených scén, komentářů apod. :-) Ty se myslím na webu najít nedají.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: DAY 5

Tak jsem to vyřešil. Ostatní nahrávky budou z vystřižených scén, komentářů apod. :-) Ty se myslím na webu najít nedají.

Re: Re: DAY 5

A sakra Marku, to jsi mě teď moc nepotěšil :) heh, no nějak to snad zvládnu. :D

Cafe

To je akorát dobře :) Aspoň vyhrají ti, kteří si to zaslouží a né ti co denně strávijou pět minut u googlu a s klávesovou zkratkou ctr+f :P

nejakym zahadnym zpusobem mi utekla otazka cislo pet :? tak ted uz nesmim zadou prosvihnout, at mam tech podminujicich devet :oops:

6. den

to „do you think“ mi nedava pravo na to ze kazda odpoved je spravne pretoze je to moj subjektivny nazor vsak? :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 16 lety

6. den

to „do you think“ mi nedava pravo na to ze kazda odpoved je spravne pretoze je to moj subjektivny nazor vsak? :D

Re: 6. den

jestli vaší otázce rozumím správně, tak ano. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.