Help for English

Hitparáda HFE

Komentáře k článku: Hitparáda HFE

 

:-) super nápad, ale mám tiež problém si to tu prehrať, tak musím na cvičeniach…ale moja naj tu nieje :-(

Ako si mám vybrať?

Bezva nápad, hitparáda na tomto Webe. Len mi teraz poraďte, ako si mám vybrať :?:
Myslím, že by bolo jednoduchšie, keby sa skladby hodnotili bodmi /napr. 0–10/. Po vypočutí každej skladby by ju hlasujúci obodoval a mohol by prejsť k ďalšej. Takto, po vypočutí všetkych naraz si neviem vybrať. Mne sa ich páči viac a neviem sa rozhodnúť. Bolo by pre mňa jednoduchšie si vypočuť jednu skladbu a hneď ju ohodnotiť.
Ale chválim výber skladieb, naozaj sa to veľmi dobre počúva :-)

Myslím, že osobní oznámkování pro usnadnění výběru je možné:-)

My, co jsem vybírali z mnohem většího počtu, jsme to měli ještě o trochu těžší:-) Ale i tady si můžete vypomoci nějakým osobním očíslováním podle osobní obliby. I když dnes už je termín ukončení hlasování:-)

Re:

A máš nainstalovaný flash player? Tipoval bych že ne. IE má instalaci přímo pomocí prohlížeče z webu. Mozilla Firefox, Opera a Google chrome mají instalaci pomocí staženého souboru.

Stačí když si v googlu dáš najít flash player a dostaneš se na to.

Opravdu to bylo moc těžké :-)

Díky vaší hitparádě jsem si udělala pěkné nedělní odpoledne. Bezvadný nápad, ale je těžké vybrat, neboť všichni jsou dobří. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 16 lety

Re:

A máš nainstalovaný flash player? Tipoval bych že ne. IE má instalaci přímo pomocí prohlížeče z webu. Mozilla Firefox, Opera a Google chrome mají instalaci pomocí staženého souboru.

Stačí když si v googlu dáš najít flash player a dostaneš se na to.

Re: Re:

Práve že som mala, lebo ak som dala nainštalovať, písalo, že už bol nainštalovaný.
A teraz po skončení hlasovania mi to už ide.Hm…záhada.
Ale dik.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.