Help for English

Soutěž o seriál ONE TREE HILL

Komentáře k článku: Soutěž o seriál ONE TREE HILL

 

Môžem sa do vašich súťaží zapájať, aj keď som zo Slovenska?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Beáta vložený před 16 lety

Môžem sa do vašich súťaží zapájať, aj keď som zo Slovenska?

Re:

ANo, můžete.

Pořád mi uniká konec té dnešní nahrávky, a protože jsem to včera prošvihl musím se snažit :idea:

Tak to já mu dnes i rozumím, ba dokonce mi přijde, že víslovnost je lepší než u seriálu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 16 lety

Tak to já mu dnes i rozumím, ba dokonce mi přijde, že víslovnost je lepší než u seriálu.

Re:

omlouvám se za hrubku, myslel jsem výslovnost

whooohoooo, už se nám to blíží :-)

Je velká chyba přidat do nahrávky třeba takové to uvozovací „that“ i když ho tam vůbec neslyším, ale příjde mi to opravdu divné, až gramaticky nesprávné, nebo jenom možná hovorové?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cafesk8 vložený před 16 lety

Je velká chyba přidat do nahrávky třeba takové to uvozovací „that“ i když ho tam vůbec neslyším, ale příjde mi to opravdu divné, až gramaticky nesprávné, nebo jenom možná hovorové?

Re:

Takové věci budu považovat za „drobné nepřesnosti“, žádný strach.

Re: Re:

Obávám se, že takových „drobných“ nepřesností tam bude bohužel víc :)

ups

it's much more longer and harder :-/

end

it's finished, good luck to everybody

Odesláno, ale moc velký naděje tomu nedávám :)

Tak to jsem stihla jen tak, tak … odeslala jsem to za pet minut dvanact :) … ve skutecnosti to bylo ale za devet :) Preju vsem trosku stesticka a smekam pred temi, kteri poslali odpovedi ze skupiny B :)

Tak jsem teda zvedav na vysledky. V kategorii B snad bude vyssi sance na vyhru.. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 16 lety

Tak jsem teda zvedav na vysledky. V kategorii B snad bude vyssi sance na vyhru.. :)

Re:

Obecně je tentokrát účast nižší, šance bude poměrně velká v obou skupinách, v B bude obrovská. Těch, kteří poslali přijatelné odpovědi do B byla opravdu jen hrstka.

Výsledky budou až asi v pozdních večerních hodinách nebo v noci.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.