Help for English

Výsledky soutěže o seriál ONE TREE HILL

Komentáře k článku: Výsledky soutěže o seriál ONE TREE HILL

 

wow

jen 14 lidí! njn bylo to dost těžké. Blahopřeji vítězúm :-D

Taky gratuluju, teď se chytám za hlavu, jak jsem mohl napsat takový blbosti :) Ale jsem rád, že jsem alespon odpověděl na všechny otázky. U tý 9. je relate to with, měl jsem to taky tak, ale pak jsem dal pryč, protože relate se přece pojí s předložkou WITH, jak je to tedy? A taky mě potěšilo, že u 10. jsem dal must've been full of.. protože to jsem poslouchal celý odpoledne a pořád jsem na to nemohl přijít. :) Chybičky tam bohužel byly, ale co se dá ted dělat, Marku bylo by možné takto dělat i budoucí soutěže? Nebo musíš mít práva na náhravky?

Podekovani

Tak konecne se mi po tom velkem mnozstvi soutezi, kterych jsem se zucastnil, podarilo vyhrat. Mockrat dekuji za vybornou soutez a za peknou vyhru. :)

Musim se ale priznat ze jsem trosku „cheatoval“ a nechal jsem si nektere odpovedi zkontrolovat od rodileho mluvciho (Anglicana). Ale jak se rika, co neni zakazano, to je povoleno… :)

Vetsinu jsem vsak mel pravne hned napoprve. U 9 jsem mel napr. puvodne „on the plane“, coz byla opravdu velka kravina, a on mi to opravil na planet. Ale zase na druhou stranu mam kvuli nemu spatne 8. Mel jsem tam puvodne „You dragged him…“
a Anglican mi poradil at to zmenim na „He dragged him…“. Takze ani rodili mluvci nejsou neomylni :)

Hm..

Mlceti zlato,kamo!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lukas vložený před 16 lety

Hm..

Mlceti zlato,kamo!!

Re: Hm..

A co takhle „Uprimnost nade vse“?? :)

Všem gratuluji, hlavně těm co měli správný ten poslech :-D Doma si to pěkně v klidu poslechnu se zavřenýma očima a budu trénovat ten poslech. Tam kde je SOMWHERE jsem slyšela SUMMER. To je děs.
Bohužel jsem propásla nějaké otázky, a tak jsem se neúčastnila, ale doufám, že ještě budeme hrát o nějaký seriál – z čistě studijních důvodů :-)

Sláva vítězům, čest poraženým! Tak jsem zjistila že si asi budu muset pořídit nové uši, protože některé části byly v mém pojetí opravdu komické :) ale souhlasím s ostatními že další poslechy by byly fajn, aspoň se můžeme pořád zlepšovat

taky gratuluji vítězům :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Taky gratuluju, teď se chytám za hlavu, jak jsem mohl napsat takový blbosti :) Ale jsem rád, že jsem alespon odpověděl na všechny otázky. U tý 9. je relate to with, měl jsem to taky tak, ale pak jsem dal pryč, protože relate se přece pojí s předložkou WITH, jak je to tedy? A taky mě potěšilo, že u 10. jsem dal must've been full of.. protože to jsem poslouchal celý odpoledne a pořád jsem na to nemohl přijít. :) Chybičky tam bohužel byly, ale co se dá ted dělat, Marku bylo by možné takto dělat i budoucí soutěže? Nebo musíš mít práva na náhravky?

Re:

No, každá nahrávka má jen několik vteřin a objeví se online jen jeden den. Navíc nahrávku nejde stáhnout. Objevuje se na neziskovém vzdělávacím webu. Proto předpokládám, že by to bylo souzeno jako tzv. „Fair Use“. Ale teoreticky bychom měli mít licenci.

I to je důvod, proč se nahrávky na této stránce budou nacházet jen dnes. Potom je odstraním, jako to bylo i u ostatních soutěží s nahrávkami.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 16 lety

Podekovani

Tak konecne se mi po tom velkem mnozstvi soutezi, kterych jsem se zucastnil, podarilo vyhrat. Mockrat dekuji za vybornou soutez a za peknou vyhru. :)

Musim se ale priznat ze jsem trosku „cheatoval“ a nechal jsem si nektere odpovedi zkontrolovat od rodileho mluvciho (Anglicana). Ale jak se rika, co neni zakazano, to je povoleno… :)

Vetsinu jsem vsak mel pravne hned napoprve. U 9 jsem mel napr. puvodne „on the plane“, coz byla opravdu velka kravina, a on mi to opravil na planet. Ale zase na druhou stranu mam kvuli nemu spatne 8. Mel jsem tam puvodne „You dragged him…“
a Anglican mi poradil at to zmenim na „He dragged him…“. Takze ani rodili mluvci nejsou neomylni :)

Re: Podekovani

Taky jsem napsal plane :)

hmm

taky blahopřeji vítězum :-D

hmm

taky blahopřeji vítězum :-D

aaa

ja neveriiiim…da­kujeeeeem velmi sa tesim lebo ten serial som este nevidela ale podla toho co som o nom precitala musi byt super…dakujeeem :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sonička vložený před 16 lety

aaa

ja neveriiiim…da­kujeeeeem velmi sa tesim lebo ten serial som este nevidela ale podla toho co som o nom precitala musi byt super…dakujeeem :)

Re: aaa

Je super, viděl jsem už 15 dílů :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 16 lety

Re: aaa

Je super, viděl jsem už 15 dílů :-)

Re: Re: aaa

tak to sa tesim…aj herecke obsadenie je skvele :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.