Help for English

Soutěž o historický seriál THE TUDORS

Komentáře k článku: Soutěž o historický seriál THE TUDORS

 

Je vidět, že pro nás všechny máte slabost a na rozjezd jsme dostali otázku na rozdýchání :-D

Tak první otázka jednoduchá,odpověd se dala snadno najít. Bylo by fajn tohle vyhrát, ale to se 99,99 % nestane. Ale aspoň budu něco málo vědet o historii Anglie :-)

Uff, málem jsem to nestihl :-D :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honzau vložený před 15 lety

Tak první otázka jednoduchá,odpověd se dala snadno najít. Bylo by fajn tohle vyhrát, ale to se 99,99 % nestane. Ale aspoň budu něco málo vědet o historii Anglie :-)

Re:

Myslím, že pravděpodobnost výhry je vyšší, než jen 0,01%. :-)

Re: Re:

škoda že není soutěž, kde by vyhrál ten, kterého by počítač vybral v pořadí jako úplně posledního, to by mé šance rapidně vzrostly :-), ale nesmělo by to být oznámeno dopředu, jinak bych byl zase na opačném pólu :-) Ale co je to hra.

Re:

Myslím, že na to se tu ptát nemůžete. Váš dotaz bude smazán.

V klidu

Zatím jsou otázky hodně v klidu! Lehce naleznete na internetu a kdo dával v 7 třídě apoň trochu pozor tak ani net nepotřebuje.

Re: Re:

To je důležitá informace. Já pročítám stále ty tudorovce a nemohu tam najít toho s tím okem. :-))

Začína to byť zaujímavé – ak to takto pôjde ďalej, tak si po cca 5-tej otázke ani nebrknem. … no neprestanem bojovať /rozhovor s Marekom Vítom ma do učenia viac motivoval/
Ďakujem za výborné stránky HFE.

malý dotaz

chtěl bych se p. Vít jen zeptat, zda-li v odpovědích na otázky mají být jména psaná v české nebo anglické formě? Je to vlastně jedno, ale jde jen o to, aby to pak třeba pc nevyhodnotil jako špatnou odpověd a člověk tak nepřišel o možnou výhru :-)

Zdenka

Ahojte lidi:-) odpovídat se má taky anglicky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od komtesaAnna vložený před 15 lety

Zdenka

Ahojte lidi:-) odpovídat se má taky anglicky?

Re: Zdenka

Myslím, že česká odpověď na anglickou otázku by působila trochu zvláštně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honzau vložený před 15 lety

malý dotaz

chtěl bych se p. Vít jen zeptat, zda-li v odpovědích na otázky mají být jména psaná v české nebo anglické formě? Je to vlastně jedno, ale jde jen o to, aby to pak třeba pc nevyhodnotil jako špatnou odpověd a člověk tak nepřišel o možnou výhru :-)

Re: malý dotaz

Otázky jsou anglicky, i odpovědi se očekávají anglicky.

lahke

Do otázky číslo 2 to bylo lehké až to bolelo, ted se to rozjelo a jsem s rozumem v koncích :-D

Kráásnéé otázky

Mám pár knížek o anglických dějinách a tak čtu a čtu. :-) Jen tak dál.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.