Help for English

Soutěž o historický seriál THE TUDORS

Komentáře k článku: Soutěž o historický seriál THE TUDORS

 

S 9. otázkami jsem si poradila, ale jestli já dám dohromady kloudnou větu, jsem sama zvědavá. :-D

dotaz

U Vašeho podpisu není ikonka tužky. Nemyslel jste ikonku obálky? Nefunguje mi outlok, mohu poslat odpovědi z jiného serveru? Dík za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrav vložený před 15 lety

dotaz

U Vašeho podpisu není ikonka tužky. Nemyslel jste ikonku obálky? Nefunguje mi outlok, mohu poslat odpovědi z jiného serveru? Dík za odpověď

Re: dotaz

Je to ta ikonka před obálkou (je tam korunka, potom někdy modrá ikonka připojení, potom tužka a pak obálka). Pokud jste právě přihlášen/a, ikonka tam je. Pokud ne, přihlaste se.

v kolik hodin budou výsledky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vontorman vložený před 15 lety

v kolik hodin budou výsledky?

Re:

Nejpozději zítra o půlnoci.

Dobrý den,
soutěžila jsem s vámi poprvé a musím říct, že mě to moooc bavilo :-D až je mi líto , že už je konec. Chci se zeptat, zveřejníte i správné odpovědi? Moc by mě zajímalo jestli jsem odpovídala správně nebo se někde sekla :-D . Děkuji a těším se na další soutěže

Odkaz na příspěvek Příspěvek od maruš354 vložený před 15 lety

Dobrý den,
soutěžila jsem s vámi poprvé a musím říct, že mě to moooc bavilo :-D až je mi líto , že už je konec. Chci se zeptat, zveřejníte i správné odpovědi? Moc by mě zajímalo jestli jsem odpovídala správně nebo se někde sekla :-D . Děkuji a těším se na další soutěže

Re:

JIstě, při vyhlášení výsledků zveřejníme i správné odpovědi, tedy kromě té desáté. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

JIstě, při vyhlášení výsledků zveřejníme i správné odpovědi, tedy kromě té desáté. :-)

Re: Re:

Taky se mi soutěž hrozně líbila, musím jsem chodit častěji než doteď…abych nepřišel o tak pěkné soutěže, při kterých se něco nového občas i dozvím…

soutěž

Taky si myslím, že soutěž byla povedená :-) Pomůže nám to zábavnou formou si něco zapamatovat :-) Už se těším na ten kvíz o historii :-)

Hledán odpovědí

Tak jsem si hledání všech odpovědí nechal až na poslední chvíli a musím říct, že mi to dalo docela zabrat. Ale byly to příjemně a užitečně strávené chvíle.

Mimochodem Marku, náhodou jsem si všiml, že jste právě (asi dnes) překročil hranici 10.000 příspěvků v komentářích. :-)

Gratuluji a jen tak vesele dál.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 15 lety

Hledán odpovědí

Tak jsem si hledání všech odpovědí nechal až na poslední chvíli a musím říct, že mi to dalo docela zabrat. Ale byly to příjemně a užitečně strávené chvíle.

Mimochodem Marku, náhodou jsem si všiml, že jste právě (asi dnes) překročil hranici 10.000 příspěvků v komentářích. :-)

Gratuluji a jen tak vesele dál.

Re: Hledán odpovědí

:-) Díky. 10000 komentářů, to mi skoro nahání hrůzu…

Jéé, to je škoda, že soutěž už končí, musím se přiznat, že jsem jednu otázku nechytla (což se dá před maturitou omluvit, ne?), ale jinak se mi otázky moc líbily a Tudorovci za to určitě stojí. Docela by mě zajímalo, kolik lidí to vydrželo až do konce … čím menší konkurence, tím lépe :-D

Tak odpovědi konečně odeslány,ale musím se přiznat, že ta 5. otázka mi dala zabrat, než jsem ji(teda snad)pochopil. A i celkově, dost jsem se naklikal, až mě z toho brní ruka :-). Jinak si myslím,že bylo dobrý se touhle zábavnou formou něco dozvědet o historii Anglie. Díky za soutěž a už se těším na další:-))

Ach jo, u jedné jsem nenapsala drhou část odpovědi. No snad bude ten zbytek správný..... :oops:

Teda, pane učiteli, vy nás napínáte… :-D :-D :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.