Help for English

SECRET SERIES = Little Britain

Komentáře k článku: SECRET SERIES = Little Britain

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Andy
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Oříšek

Da se to najit pomerne snadno, trvalo me to cca 20 minut.

Re: Re: Oříšek

Já sice nesoutěžím, ale seriál znám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 15 lety

Oříšek

Tak ta znělka mi teda nic neříká. Bude to asi pěkně tuhý oříšek…

Re: Oříšek

neni to tak tezke jak to vypada ;)

Našla, ale dalo mi to zabrat. Podle toho co jsem o tom seriálu četla to bude stát za to, už se těším na otázky.

jéé odkud to já jen znám?!

Jej

Ježiš, já asi neumim číst :-D omluvám se, ale já jsem taky do předmětu napsal Secret Series

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Domís vložený před 15 lety

Jej

Ježiš, já asi neumim číst :-D omluvám se, ale já jsem taky do předmětu napsal Secret Series

Re: Jej

V poho :-)

dá se to najít, jen to správně vygooglit :-)

uff!! Dalo mi to sice zabrat ale nakonec to mám!

Tak já jsem uplně vedle :-( Nedá se nic dělat, jdu hledat dál… :shock:

Teda práce s tím byla, ale mám to! ;-)

Tak tohle je největší náhoda!!! Už jsem si řikala, že to nemam šanci najít, a ona si mě znělka našla sama :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

Tak tohle je největší náhoda!!! Už jsem si řikala, že to nemam šanci najít, a ona si mě znělka našla sama :-)

Re:

Ach jo, to by mě zajímalo jak :-(
Prosím neodepisovat, aby mě případně nevyřadili…

hura hura … to som necakala zeby som nato mohla narazit … :) … pri hladani som ten serial zaregistrovala ale akosi s tou znelkou sa mi nespajal :)

Vzdávám

tak já seriálům moc nefandím, takže ani znělky mi nic neříkají. Na tuhle jsem ani po 36 hodin hledání nepřišla. Možná neumím zadat správný dotaz. Možná ani nevím,kde hledat, Prostě nevím, ke kterému seriálu by se mohla vztahovat tahle znělka.A po dvou dnech hledání je to opravdu únavné.! – Ale nešť – hezké slovíčko – přidám se k dalším soutěžícím. Je úžesné, že tady mohou vyhrát 4 ze všech. A už jsem strašně! napjatá, který seriál to tedy je.

Téměř porážka

Tak už jsem začínal být z toho hledání docela zoufalý a už jsem to chtěl vzdát, když jsem se zeptal kamaráda jestli neví z jakého seriálu to je. A téměř hned na to přišel. :))

Nikdy jsem o tom seriálu ani neslyšel, ale vypadá zajímavě.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.