Help for English

SECRET SERIES = Little Britain

Komentáře k článku: SECRET SERIES = Little Britain

 

haluz

No já to našel, čekal jsem že to bude nějakej romantickej seriálek podle toho intra… Ale nakonec jsem pod tím našel něco uplně jinýho :-) Jsem zvědavej kolik lidí to našlo

Je mi z toho smutno, ale po několika hodinách to musím vzdát. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 15 lety

Je mi z toho smutno, ale po několika hodinách to musím vzdát. :-(

Re:

Nevadí, právě začalo druhé kolo :-)

Teda to je podraz! :-D Tenhle seriál jsem měla v parádě nesčíslněkrát. :-D Fakt se musím smát, na každém webu vám nabízejí Little Britain jako první. Ale že to bude schované! :-D

Tak tenhle seriál vůbec neznám, ale znělka mi něco připomínala. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Teda to je podraz! :-D Tenhle seriál jsem měla v parádě nesčíslněkrát. :-D Fakt se musím smát, na každém webu vám nabízejí Little Britain jako první. Ale že to bude schované! :-D

Re:

Ale jak jsem v ráži : I kdybych měla prolouskat celou Essential Grammar in Use, na otázky odpovím !:)
Smajlíka jsem se naučila, zvládnu i tohle.

Chyták

To byl ale chyták! Znělku k tomuhle seriálu jsem také poslouchala (spolu s mraky jiných) a byla naprosto odlišná, nějaký muž do ní mluvil a o nějaké romantické hudbě se taky nedalo mluvit :-( No aspoň nejsem tak frustrovaná, že jsem to nenašla, fakt to bylo náročné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re:

Ale jak jsem v ráži : I kdybych měla prolouskat celou Essential Grammar in Use, na otázky odpovím !:)
Smajlíka jsem se naučila, zvládnu i tohle.

Re: Re:

Držím Vám palce!!! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

Chyták

To byl ale chyták! Znělku k tomuhle seriálu jsem také poslouchala (spolu s mraky jiných) a byla naprosto odlišná, nějaký muž do ní mluvil a o nějaké romantické hudbě se taky nedalo mluvit :-( No aspoň nejsem tak frustrovaná, že jsem to nenašla, fakt to bylo náročné.

Re: Chyták

Jo jo, nějaký muž do toho mluví. Píšu o tom nyní v článku.
Můžete si i poslechnout kousek úvodu s vypravěčem…

Teda hned prvni otazka me rozesmala :-D .

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Teda hned prvni otazka me rozesmala :-D .

Re:

Ale v Little Britain je jedna postava tímto charakteristická :-) Už teď se musím smát.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 15 lety

Re:

Ale v Little Britain je jedna postava tímto charakteristická :-) Už teď se musím smát.

Re: Re:

Vy hanbari, vite, vy, ze napovidate :-D.

Tak včera jsem se radovala, že jsem po 4 hodinách hledání uspěla a dnes mě úsměv ztuhl. Na ty první otázky čučím jako jo-jo. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 15 lety

Tak včera jsem se radovala, že jsem po 4 hodinách hledání uspěla a dnes mě úsměv ztuhl. Na ty první otázky čučím jako jo-jo. :-(

Re:

Inu, jelikož se jedná o skečový seriál, tak se tam moc neřeší dějová linie.
Všechny otázky budou podobné. Doufám, že se u některých i pobavíte :-)
Odpověď lze však vždy najít :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: Re:

Vy hanbari, vite, vy, ze napovidate :-D.

Re: Re: Re:

George Black má tento seriál velice rád, alespoň podle jeho komentářů na fóru, tak to bral jako samozřejmost.
Ostatně jako já, takže to zase takové napovídání není, protože QUOTE je prostě citace, nebo hláška. To k postavám patří.
Ale raději připomínám – nenapovídat…
Čím to budou mít ostatní složitější, tím budete mít větší šanci na výhru :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.