Help for English

SECRET SERIES = Little Britain

Komentáře k článku: SECRET SERIES = Little Britain

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

Inu, jelikož se jedná o skečový seriál, tak se tam moc neřeší dějová linie.
Všechny otázky budou podobné. Doufám, že se u některých i pobavíte :-)
Odpověď lze však vždy najít :-)

Re: Re:

Zatim jediny problem,ktery vyvstal byla hrozba uduseni cajem po ranu :-). Je to „easy peasy lemon squeezy“.

„Other regular cast include: Anthony Head as the Prime Minister …“ Pro mě další motivace, proč vyhrát. :-D

No nic, otázky jsem našel celkem rychle, ale seriál mě moc nebaví, takže uvolním pozici a soutěžit nebudu. :-D 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 15 lety

No nic, otázky jsem našel celkem rychle, ale seriál mě moc nebaví, takže uvolním pozici a soutěžit nebudu. :-D 8-)

Re:

No, uznavam, ze kdyz jsem videl prvni dil, byl jsem trochu rozpacity, ale pak jsem tomu prisel hodne na chut. Ale uznavam, ze tento britsky humor nemusi sedet kazdemu:-)

Nemohla by být nějaká nápověda k otázce 2B? Já našla 2 seriály, kde je osoba jménem Bubbles, ale žádný seriál s Bubble. :oops:
A ještě co znamená „PA“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petra007 vložený před 15 lety

Nemohla by být nějaká nápověda k otázce 2B? Já našla 2 seriály, kde je osoba jménem Bubbles, ale žádný seriál s Bubble. :oops:
A ještě co znamená „PA“?

Re:

PA = personal assistant

Já myslel, že „popular British TV show“ už může trochu napovědět. A PA taky pomůže… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re:

No, uznavam, ze kdyz jsem videl prvni dil, byl jsem trochu rozpacity, ale pak jsem tomu prisel hodne na chut. Ale uznavam, ze tento britsky humor nemusi sedet kazdemu:-)

Re: Re:

Nejspíš jo… No ale třeba Red Dwarf nebo I.T. Crowd mě docela baví :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 15 lety

Re: Re:

Nejspíš jo… No ale třeba Red Dwarf nebo I.T. Crowd mě docela baví :-D

Re: Re: Re:

No jasně, tam to má skoro ‚děj‘ a jsou tam stále stejné postavy.
Tady se postavy mění, a v každé epizodě je spousta skečů, ale nefungují jako celek.
Dejte tomu ještě šanci :-) Nevím, oc jste všechno viděl. Některé skeče jsou slabší, ale to je tak 10%

Ale je fakt, že lidi to buď nesnáší, nebo milují :-)
(těch prvních ale opravdu moc neznám…)

I u druhé otázky se dobře bavím. Doufám, že to vydržím až do konce :-)

tak to jsem zvědavá, co je to za seriál, musím přiznat, že fotky na předních stranách dvd nejsou pro mě zrovna atraktivní :-D, přesto však soutěžím, protože to nechci posuzovat jen podle těch fotek, třeba to může člověka zaujmout :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 15 lety

tak to jsem zvědavá, co je to za seriál, musím přiznat, že fotky na předních stranách dvd nejsou pro mě zrovna atraktivní :-D, přesto však soutěžím, protože to nechci posuzovat jen podle těch fotek, třeba to může člověka zaujmout :-)

Re:

Je to prostě jedna velká parodie na Velkou Británii :-)
Je to opravdu něco jiného než ‚klasický seriál‘ :-)

Re: Re:

jj, PA pomohlo

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 15 lety

tak to jsem zvědavá, co je to za seriál, musím přiznat, že fotky na předních stranách dvd nejsou pro mě zrovna atraktivní :-D, přesto však soutěžím, protože to nechci posuzovat jen podle těch fotek, třeba to může člověka zaujmout :-)

Re:

2 Lara2: Tak se kouknete na You Tube, tam si muzete udelat slousnou predstavu o tom o cem serial je :-).

Little Britain U.S.A.

Znáte někdo seriál Little Britain U.S.A. to je to stejný, akorát na U.S.A

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel Rymeš vložený před 15 lety

Little Britain U.S.A.

Znáte někdo seriál Little Britain U.S.A. to je to stejný, akorát na U.S.A

Re: Little Britain U.S.A.

Ano, po třech sezónách v Británii udělali tvůrci extra sezónu Little Britain ABROAD, kdy jeli hlavní postavy na dovolenou, a pak Little Britain USA, což je v podstatě parodie na USA… :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.