Help for English

Vyhodnocení soutěže LITTLE BRITAIN

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže LITTLE BRITAIN

 

Beee

A já se tak snažil :-(
No nic, sláva vítězům 8-)

Díky

Pane Svozílek díky za zajímavou soutěž a doufám, že pro nás zase něco interesting připravíte :-D

To Railie: Sláva vítězům, čest poraženým. Nesmutněte, budeme mít šanci příště.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Railie vložený před 15 lety

Beee

A já se tak snažil :-(
No nic, sláva vítězům 8-)

Re: Beee

Snažil jste se výborně a taky jste postoupil.
Byl jste v losování prvního i druhého kola.
Bohužel to však navyšlo, i když šance byly velké, protože soutěžilo opravdu málo lidí.
Tak třeba příště… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

Díky

Pane Svozílek díky za zajímavou soutěž a doufám, že pro nás zase něco interesting připravíte :-D

To Railie: Sláva vítězům, čest poraženým. Nesmutněte, budeme mít šanci příště.

Re: Díky

Něco možná připravím, i když teď se zase musím vrhnout na Business, který mi leží smutně v koutku…
Ale pokud něco šasem vymyslím, tak se budu snažit opět něco netradičního, i když pak hraje jen 5,5 lidí :-)

Gratuluji výhercům, opravdu to byla moc pěkná soutěž.

Preji vitezum, aby se u LB bavili tak dobre jako jsem se bavila ja v prubehu souteze, kdyz jsem pri hledani na Internetu nachazela ruzna videa :-) .
A doufam, ze nam Roman Svozilek pripravi zase nejakou 8-) „super duper“ soutez.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 15 lety

Re: Díky

Něco možná připravím, i když teď se zase musím vrhnout na Business, který mi leží smutně v koutku…
Ale pokud něco šasem vymyslím, tak se budu snažit opět něco netradičního, i když pak hraje jen 5,5 lidí :-)

Re: Re: Díky

No to máte pravdu, já stále vyhlížím telefonáty a e-maily.
Ale to my počkáme :-) hlavně když zase bude něco tak zajímavého jako Little Britain. Ono asi chvilku trvá, než tomu seriálu člověk přijde na chuť, na první dojem se mi taky nezdál, ale teď docela lituju, že se mi nepovedlo vyhrát.

Taky gratuluji vítězům:-)

Já jsem bohužel propásla hned 3. den otázky a tak bych měla málo správných odpovědí, i kdybych ty zbylé trefila :-(
Ale musím přiznat, že mě také zajímala např. ta „nesprávná“ pravidla při koupání :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 15 lety

Taky gratuluji vítězům:-)

Já jsem bohužel propásla hned 3. den otázky a tak bych měla málo správných odpovědí, i kdybych ty zbylé trefila :-(
Ale musím přiznat, že mě také zajímala např. ta „nesprávná“ pravidla při koupání :-D

Re:

To byla ‚přísná‘ pravidla :-)

Taky děkuji panu Svozílkovi za soutěž – některé odpovědi mi připadaly hodně nesmyslné, tak jsem měla dojem, že střílím od boku, ale bavila jsem se dobře.
Gratuluji vítězům a těším se, že někdy taky vyhraju /myslím, že tu nebylo ještě dost mých oblíbených seriálů/.
:-)

Přeji vítězům ať si výhru užijí! Škoda že mezi nimi nejsem :-) no ale aspoň jsem měla správně 13 otázek, hlavně tu nahrávku,to se docela divim! :-D

jééé já jsem mezi vylosovanými :-D
Taky bych chtěla poděkovat panu Svozílkovi za soutěž, byla super a už se moc těším na výhru :-)

taky vítězům moc gratuluji, bohužel jsem jeden den otázky prošvihla, takže jsem pak už nesoutěžila, jinak bych se taky hodně snažila.. tak třeba příště, užijte si výhru :-)

veľmi sa teším !!!
Aj keď mám povedať pravdu, po prvej otázke som si hovorila že hrôza, potom sa to vylepšovalo :-) a po desiatej ma to chytilo úplne :-D . Ďakujem za súťaž aj za výhru!

V první řadě gratuluji šťastným výhercům. Dále děkuji za super soutěž, těší mě, že jsem nakonec našla všechno správně, i když někdy jsem už byla docela zoufalá (třeba ty pravidla v bazénech – také jsem nejdříve hledala ty opravdová pravidla :-) ) Už teď se nemůžu dočkat další soutěže. A doufám, že bude opět takto zajímavá a bude rozumný počet soutěžících, abych také někdy vyhrála :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.