Help for English

Velká soutěž s Johnem Grishamem

Komentáře k článku: Velká soutěž s Johnem Grishamem

 

Fajn soutěž, po maturitě a přijímačkách a před brigádou není do čeho píchnout, tak se aspon zabavím 8-) A ceny vypadají velice lákavě …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

to čtení

taky mám problémek, i když se hrozně těším na soutěžení, protože odměnu č. 2 bych si docela přála (ne že ji někdo vyhrajete):-) jenomže když si něco přečtu, většinou nechci vidět film, aby mi to nepokazilo moje vlastní představy a obráceně to aplikuju taky, když už vidím film, knihu už ani moc číst nechci… Takže mi asi nezbyde než toho Harryho Pottera rychle ještě přečíst, protože prvních 5 dílů jsem viděla a ostatní četla, to je potíž… :-)

Re: to čtení

Taky by se mi líbila odměna č.2 :-D
a s knížkama vs. filmy to mám nějak podobně, ale kromě HP jsem vydolovala z paměti ještě dvě. Zato slohovku jsem psala naposledy před 15 lety :-D :-D to bude pro mě asi velký oříšek

Úkol č.2 je taky skvělý :-)Nevím, kam na ty nápady chodíte, ale daří se Vám :-)

Jo a mě by se taky líbila cena č.2. (na první rozhodně moje AJ nestačí a na film zatím také ne), tak doufám, že se na mě konečně usměje štěstí :-D

Zdravím :) měla bych dotaz, zda ta slovíčka mají být v angličtině i v čj ? Děkuji za odpověď :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radik vložený před 15 lety

Zdravím :) měla bych dotaz, zda ta slovíčka mají být v angličtině i v čj ? Děkuji za odpověď :)

Re:

v čj být nemusí, ale když se je zároveň budete učit, je dobré si jejich význam napsat, buď česky, nebo s výkladem ze slovníku. Požadavek v soutěži to ale není.

Odpovedi budeme odevzdavat prostrednictvim soukr. zpravy?
Ja jen, ze jsme u druhe odpovedi a ten wordovsky dokument nejak bobtna :-) a to jsem na 75 slovickach.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Odpovedi budeme odevzdavat prostrednictvim soukr. zpravy?
Ja jen, ze jsme u druhe odpovedi a ten wordovsky dokument nejak bobtna :-) a to jsem na 75 slovickach.

Re:

ne, bude se posílat e-mailem.

este ma napadlo ze bude losovat pocitac alebo pojde skor o obsahovu stranku … lebo takto by boli zaciatocnici asi dost znevyhodneni …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety

este ma napadlo ze bude losovat pocitac alebo pojde skor o obsahovu stranku … lebo takto by boli zaciatocnici asi dost znevyhodneni …

Re:

Bude se losovat, ale přesto si vyhrazuji právo „odfláknuté“ příspěvky vyřadit z losování. :-)

ach jo skoda ze som nestihla zaciatok sutaze :-( sutaze o knihy su super tak sa tesim na dalsiu :-D

Tak jsem dnes otevřela sešit, kde si vypisuji neznámá slovíčka z aj knížek co čtu, a ta 100 už mě přestala děsit :-D :-D …leháro 8-)

Re: čeština

no, třeba vinný sklep

ad 3-tech 10 ma byt z tech postavenych na hlavu, predpokladam spravne? A ty uz muzou byt z celych statu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

ad 3-tech 10 ma byt z tech postavenych na hlavu, predpokladam spravne? A ty uz muzou byt z celych statu?

Re:

ne, celkem deset stupidních zákonů z amerického Jihu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

ne, celkem deset stupidních zákonů z amerického Jihu.

Re: Re:

aha, dekuji, snad uz to ted chapu :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.