Help for English

Velká soutěž s Johnem Grishamem

Komentáře k článku: Velká soutěž s Johnem Grishamem

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

zkuste si najít i jiná hesla, jako soudní proces, soudní řízení apod. víc radit nebudu.

Re: Re: Re: Re:

tak to taky vzdávám, i když strašně nerada, ale ráno už jedem na dovču a ještě jsem nic nevygooglila…ale v kufru už mám Firmu ve zjednodušené verzi, aby mi to nebylo líto…a už teď jsem zvědavá na výsledky soutěže
:-) :-) pěkné prázdniny!! :-) :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

zkuste si najít i jiná hesla, jako soudní proces, soudní řízení apod. víc radit nebudu.

Re: Re: Re: Re:

První den, jsem nenašla nic, druhý den mi pomohla nápověda a stránky jsem objevila. Doufám, že mi poslední úkol „nezlomí vaz“ :-)

Až budu posílat na email, může to být napsané ve Wordu a přidané jako příloha? Nebo to napsat to textu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

zkuste si najít i jiná hesla, jako soudní proces, soudní řízení apod. víc radit nebudu.

Re: Re: Re: Re:

Takze kdyz jsem prestala hledat tak jsem konecne vcera vecer jedny stranky nasla a pri dnesni otazce zvazuji zda to jeste nezkusit. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Až budu posílat na email, může to být napsané ve Wordu a přidané jako příloha? Nebo to napsat to textu?

Re:

Ano, může to být ve wordu jako příloha.

fuška

Byla to fuška, ale už jsem to poslala, manžel mě pravděpodobně zabije, protože jsem dneska za celý den ani neustlala…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

fuška

Byla to fuška, ale už jsem to poslala, manžel mě pravděpodobně zabije, protože jsem dneska za celý den ani neustlala…

Re: fuška

No ja to resim jednuduse. Rekla jsem doma, ze za to, ze jsem jeste nestihla udelat veceri muze Marek :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: fuška

No ja to resim jednuduse. Rekla jsem doma, ze za to, ze jsem jeste nestihla udelat veceri muze Marek :-).

Re: Re: fuška

Jasně, hoďte to všechno na mě. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: fuška

Jasně, hoďte to všechno na mě. :-)

Re: Re: Re: fuška

To je dobrá výmluva, taky někdy použiju :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: fuška

Jasně, hoďte to všechno na mě. :-)

Re: Re: Re: fuška

Tak jsem to uz vsechno napravila udelala jsem kachnu se zelim a upekla buchtu. :-)

No byla to tvrda soutez. Hlavne pro partnery soutezicich. Jako bych mel manzelku 5 dni na sluzebni ceste.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 15 lety

No byla to tvrda soutez. Hlavne pro partnery soutezicich. Jako bych mel manzelku 5 dni na sluzebni ceste.

Re:

Souhlasím. Myslím, že tato soutěž byla jedna z nejtěžších. Ještě teda musím dodělat poslední otázku a odeslat :)

Tak mám taky odesláno. Zajímalo by mě, kolik bude dohromady soutěžících. Snad nebude většina chtít knihu v originále. :)

Odesláno

Tak mám konečně taky odesláno. Tato soutěž mi dala zabrat asi nejvíce ze všech konaných, ale byla to příjemná práce.

A zájemci o knihu v originále už jsme minimálně dva. :-)

Já už jsem to odeslala včera, ale trochu jsem v nejistotě, jestli to určitě došlo. Zabralo to opravdu spoustu času (ale je pravda, že člověk se dost přiučil).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.