Help for English

Velká soutěž s Johnem Grishamem

Komentáře k článku: Velká soutěž s Johnem Grishamem

 

uf, tak mám už taky odesláno :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 15 lety

Odesláno

Tak mám konečně taky odesláno. Tato soutěž mi dala zabrat asi nejvíce ze všech konaných, ale byla to příjemná práce.

A zájemci o knihu v originále už jsme minimálně dva. :-)

Re: Odesláno

No a kdyby nebylo více zájemců a měli bychom správné odpovědi, knížky jsou dvě :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Haničkah vložený před 15 lety

Já už jsem to odeslala včera, ale trochu jsem v nejistotě, jestli to určitě došlo. Zabralo to opravdu spoustu času (ale je pravda, že člověk se dost přiučil).

Re:

To je pravda, hlavně u druhého úkolu. Byla to parádní soutěž.

Ale vsadím se, že počet soutěžících nebude tak vysoký už jen z toho důvodu, že není tak vysoký počet přečtení této stránky jako u ostatních soutěžích. A určitě ne každý věnuje tolik času soutěžení :)

spisovatelé

Musím říct, že mně se nejtěžší zdála otázka z literatury, mateřská dovča je sice hodně inspirativní, ale pokud jde o čtení, tak na tu už mi moc síly nezbývá, takže jsem s hrůzou zjistila, že vlastně vůbec neznám ani jediného autora natožtak takové množství a ještě tolik knih. Doufám, že se tu brzy objeví nějaký zajímavý článek na téma americké moderní literatury. Taková neznalost, hanba mi :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

spisovatelé

Musím říct, že mně se nejtěžší zdála otázka z literatury, mateřská dovča je sice hodně inspirativní, ale pokud jde o čtení, tak na tu už mi moc síly nezbývá, takže jsem s hrůzou zjistila, že vlastně vůbec neznám ani jediného autora natožtak takové množství a ještě tolik knih. Doufám, že se tu brzy objeví nějaký zajímavý článek na téma americké moderní literatury. Taková neznalost, hanba mi :oops:

Re: spisovatelé

Překvapivě 5. otázka nebyla tak snadná, nikdy mě nenapadlo, že mám načteny hlavně anglické, francouzské,… prostě evropské autory. Z amerických pak především sci-fi, no ale, že by někdo z nich psal o konkrétním prostředí, no uvidíme jestli si to Marek přečte asi se bude chytat za hlavu :-). Chvíli jsem zvažovala, že kdybych napsala Erle S. Gardnera + všechny jeho pseudonymy tak bych měla pět autorů z konkrétního prostředí i když by to byl stále jeden a ten samý, ale zda by mě tohle Marek uznal :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 15 lety

Re: spisovatelé

Překvapivě 5. otázka nebyla tak snadná, nikdy mě nenapadlo, že mám načteny hlavně anglické, francouzské,… prostě evropské autory. Z amerických pak především sci-fi, no ale, že by někdo z nich psal o konkrétním prostředí, no uvidíme jestli si to Marek přečte asi se bude chytat za hlavu :-). Chvíli jsem zvažovala, že kdybych napsala Erle S. Gardnera + všechny jeho pseudonymy tak bych měla pět autorů z konkrétního prostředí i když by to byl stále jeden a ten samý, ale zda by mě tohle Marek uznal :-).

Re: Re: spisovatelé

To se přiznám, že jsem měl stejný problém. Chvíli jsem myslel, že soutěž nedokončím :) Naštěstí jsem pár autorů našel na fóru, kde je například zmínila Georgia :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Re: Re: spisovatelé

To se přiznám, že jsem měl stejný problém. Chvíli jsem myslel, že soutěž nedokončím :) Naštěstí jsem pár autorů našel na fóru, kde je například zmínila Georgia :)

Re: Re: Re: spisovatelé

Měla jsem stejný problém. Čtu hodně, ale hlavně klasiku, v moderní americké literatuře se moc nevyznám. Autory jsem nakonec hledala přes Wikipedii, ale bylo to strašně zdlouhavé.

Můžu se zeptat, kdy zhruba budou výsledky? Nijak nespěchám, chápu, že toho bude asi hodně a zabere taky dost času to všechno projít.

Re:

Nejpozději v neděli, předpokládám.

Re: Re: Re: Re: spisovatelé

Koukám, že máme stejné nápady :-) – nebýt Wiki, tak bych se taky moc nechytala…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.