Help for English

2. Hitparáda HFE - konec hlasování

Komentáře k článku: 2. Hitparáda HFE - konec hlasování

 

konečně tu jsou moji nejmenovaní oblíbenci :-)

Myslim, že někteří jsou fakt dobří. Něco nový je vždycky dobrý (většinou), protože to není taková komerce.

tyhle anglický písničky se mě líbí,lepší než to co hrají for example na evropě 2

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jirka vložený před 15 lety

tyhle anglický písničky se mě líbí,lepší než to co hrají for example na evropě 2

Re:

Jo, s tím plně souhlasím. :-)

Krásný písničky, je těžký vybrat 5 nejlepších :?

Zdravím, bylo opravdu těžké vybrat pouze 5 písní, ale už to mám :-D
Mám do odpovědi napsat i svoje jméno a adresu? Nebo stačí jen jména interpretů?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elin7 vložený před 15 lety

Zdravím, bylo opravdu těžké vybrat pouze 5 písní, ale už to mám :-D
Mám do odpovědi napsat i svoje jméno a adresu? Nebo stačí jen jména interpretů?

Re:

Nemusíte psát adresu a jméno. V případě výhry si to od vás zjistím.

jooooo

konečně je zde aspon pár mých most favourite písniček!!! musím hlasovat! :-)

Tak už mám téměř vybráno, skoro, je zajímavé, že čtyři jsem měla hned, protože je poslouchám stále, ale teď rozhodnout tu pátou. Dala bych tři další, ale to pravidla nedovolují. Ach škoda, že tu není „Circles“, ta by ode mne získala přední místo.

čím déle to poslouchám, tím těžší je si vybrat :D

Všechny jsou hezké, u mě vyhrávají všehchny :-)

Tak už jsem se rozhodla

ale stejně písnička od Matta Eppa je kouzelná a doufám, že neporuším pravidla, když své farovity uveřejním.
Dream od Priscilly Ann je tak snová, že má můj hlas, a Patrick Park je můj miláček, takže také. Myslím, že není tajné koho losujeme.
S tou pátou jsem si pohrála, nakonec zvítězil u mne Evan and Jaron.
Vím, že to není odvaz pro mladé, ale i ti můžou snít.
Písničky tady jsou pěkné proto, že se k nim můžeme vracet a už se těším na vánoční nadílku, kde přibydou další písničky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Tak už jsem se rozhodla

ale stejně písnička od Matta Eppa je kouzelná a doufám, že neporuším pravidla, když své farovity uveřejním.
Dream od Priscilly Ann je tak snová, že má můj hlas, a Patrick Park je můj miláček, takže také. Myslím, že není tajné koho losujeme.
S tou pátou jsem si pohrála, nakonec zvítězil u mne Evan and Jaron.
Vím, že to není odvaz pro mladé, ale i ti můžou snít.
Písničky tady jsou pěkné proto, že se k nim můžeme vracet a už se těším na vánoční nadílku, kde přibydou další písničky.

Re: Tak už jsem se rozhodla

Evan and Jaron – tahle písnička se proslavila mimo jiné i tím, že se objevila v seriálu pro mladé DAWSON'S CREEK. Dokonce jeden z klipů k této písni je Dawsonovský… takže v té době, co ta píseň vyšla ROZHODNĚ pro mladé byl.

Nojo, ale není to EMINEM ani NIGHTWISH, to je fakt. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Tak už jsem se rozhodla

ale stejně písnička od Matta Eppa je kouzelná a doufám, že neporuším pravidla, když své farovity uveřejním.
Dream od Priscilly Ann je tak snová, že má můj hlas, a Patrick Park je můj miláček, takže také. Myslím, že není tajné koho losujeme.
S tou pátou jsem si pohrála, nakonec zvítězil u mne Evan and Jaron.
Vím, že to není odvaz pro mladé, ale i ti můžou snít.
Písničky tady jsou pěkné proto, že se k nim můžeme vracet a už se těším na vánoční nadílku, kde přibydou další písničky.

Re: Tak už jsem se rozhodla

Jo, vánoční písničky. Ty copyrightované bych spustil prvního listopadu. Do té doby mi přijde zbytečné za ně platit. Přístupné by tedy byly tři měsíce, listopad, prosinec (vánoce!) a doznít by mohly v průběhu ledna. Co říkáte?

Pokusím se zase letos sehnat nějaké nové. :-)

Odhlasováno :) Jinak Alexi Murdoch válí :) A mimochodem, jeho písnička Breathe byla v SGU, wau :D :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.