Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 15 lety

Skutečně to vypadá na super výběr. Snad taky nezapomenu :-)

Re:

Dejte si upomínku do mobilu. :-)

Těším se, těším :) Zapomenout nesmím :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re:

No, mohl jsem udělat ‚THE WINNER TAKES IT ALL‘, ale to by zase byla menší pravděpodobnost vítězství, ne?

Re: Re: Re:

To jo, šance by byla daleko menší, protože vsadím se, že se zúčastní přes 100 lidí. Všechny seriály jsou super, akorát Six Feet Under neznám, jenom podle názvu.

Six Feet Under!!! :-D Jupí! Díky za tuhle soutěž!

A kdybyste někdy v budoucnu chtěl zařadit seriály jako Buffy the Vampire Slayer, Mad Men či Firefly, nezlobila bych se. :-)

Už se těšim na soutěž!!!

už se těším na soutěž, brala bych Big Bang Theory protože to je fakt super seriál :-)

Taky se moc těším a jsem zvědavá na otázky :-)jaké si pro nás vymyslíte…

je to nějak věkově omezený? :?: doufám že ne celkem mě to láká:-)

Juva, já se těším! Tak sem s tím :)

Re:

Není.

UF…

stastie ze sa ta sutaz este nezacala … lebo sa mi vcera snivalo to ze som tu nebola jeden den a potom som prisla a ze … nooo sutaz zacala skor a uz tu bola druha otazka … odpovede sa mali posielat kazdy den markovi a pod kazdu odpoved trebalo napisat bud nejaku vyhodu alebo nevyhodu facebooku :-D … a tam taky popis od marka ze viem ze z toho asi zakapem ale chcem to tak .. alebo nieco v tom zmysle :-D :-D :-D … nastastie to bol len sen a hadam stihnem zaciatok sutaze :-D :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety

UF…

stastie ze sa ta sutaz este nezacala … lebo sa mi vcera snivalo to ze som tu nebola jeden den a potom som prisla a ze … nooo sutaz zacala skor a uz tu bola druha otazka … odpovede sa mali posielat kazdy den markovi a pod kazdu odpoved trebalo napisat bud nejaku vyhodu alebo nevyhodu facebooku :-D … a tam taky popis od marka ze viem ze z toho asi zakapem ale chcem to tak .. alebo nieco v tom zmysle :-D :-D :-D … nastastie to bol len sen a hadam stihnem zaciatok sutaze :-D :-D :-D

Re: UF…

:-)

Také se moc těším

Už se nemůžu dočkat, moje dny prostě plynou v angličtině.
Mně se zase zdálo, že pribyl nový článek !Jak se učit podle soutěží na HFE" a až jsem se lekla, že to nestihnu přečíst, než soutěž začne, honem jsem ráno ten článek hledala, no nic. Po kafi mi došlo že to byl jen sen. :-D

Může soutěžit více lidí z jedné IP adresy? Jde o to že v naší budově máme společnou IP adresu…

Re: Re: Dotaz

Ok, budu se tedy řídit kurzem Český národní banky :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.