Help for English

Language Lab - Demo

Komentáře k článku: Language Lab - Demo

 

Re: Re: Re: Ztracené lekce

Nojo, máte pravdu. Představte si, že program používá už něco přes 3000 uživatelů, a tento problém mi zatím nikdo nehlásil.

Omlouvám se.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: Ztracené lekce

Nojo, máte pravdu. Představte si, že program používá už něco přes 3000 uživatelů, a tento problém mi zatím nikdo nehlásil.

Omlouvám se.

Re: Re: Re: Re: Ztracené lekce

V pohodě, no problem,

není nic jednoduššího než uvozovky nepoužívat. Jen jsem chtěl vědět jestli není možný tu lekci někde vytáhnout z temnoty. Neva udělám si ji znova, nebylo tam tolik slovíček :).

Díky za reakci

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: Ztracené lekce

Nojo, máte pravdu. Představte si, že program používá už něco přes 3000 uživatelů, a tento problém mi zatím nikdo nehlásil.

Omlouvám se.

Re: Re: Re: Re: Ztracené lekce

Co přesně se tam stalo, to nevím. Pokud tam ten soubor už není, obávám se, že se mi ho obnovit nepodaří. Vážně se omlouvám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re: Ztracené lekce

Nojo, máte pravdu. Představte si, že program používá už něco přes 3000 uživatelů, a tento problém mi zatím nikdo nehlásil.

Omlouvám se.

Re: Re: Re: Re: Ztracené lekce

Mozna jen upozornit ostatni,

ja si delam ty lekce poctive, takze pridavam vyslovnost stazenou nekde z netu, vysvetleni z nejakyho advanced learner's dic­tionary a kdyz je tech slovicek pak vic, je to docela kus prace. Ale aspon pak clovek oceni co stalo prace asi takovej soft udelat a nacpat tam vsechny ty lekce :)

Re: Re: Re: Re: Ztracené lekce

Dobrý den,

mám malý problém s LL. Používa LL na PC a na laptopu a vytvářím si vlastní slovíčka a lekce a jednou za čas překopíruju adresář lessons a sndbank i na laptop, abych měl lekce stejné. Doted to fungovalo na windows XP (oba stroje). Ale teď jsem přešel na windows 7 a když si vytvořím slovíčko a přidám k němu výslovnost, tak se neukáže ani v txt souboru ani v sndbank, ale přitom v LL to je a funguje to a když kontroluju cestu waw souboru v LL tak existuje a je tam, ale například v exploreru nebo v total commanderu to nenajdu ani skryté nikde. Takže teď když překopíruju zmíněné adresáře, tak se vlastně nic nezmění.

Re: Re: Re: Re: Ztracené lekce

To je prosto, že WIN Vista a WIN 7 používají indexování… v XP bylo vidět všechno, v WIN Vista a 7 jsou normálně vidět jen zaindexované soubory. Jednoduše si pro složku zvolte zobrazit i nezaindexované soubory.

Re: Re: Re: Re: Ztracené lekce

Dekuji, ale vyresilo se jen pul problemu. Ted konecne vidim ty waw soubory, ale s tema txt souborama je to porad stejny. Ja ten txt soubor vidim a muzu ho i otevrit v tom problem neni, ale kdyz pridam do lekce slovicko, tak to v LL funguje, ale v txt se to neobjevi a kdyz to kopiruju, tak se to zkopiruje bez toho. Je divny, ze kdyz ten textak otevru v jinym softwaru, tak tu zmenu vidim, ale to mi je k nicemu, protoze to potrebuju kopirovat a to bohuzel nefunguje. Uz nevim co s tim :).

Re: Re: Re: Re: Ztracené lekce

A nejzajimavejsi je, ze se to deje jen u nekterejch souboru.
Jsem z toho jelen. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.