Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

to je naprosto bombastické! už se těším :shock: :-) :shock: škoda jen, že je to jen pro jednoho vítěze, protože v tom slosování by to na mě stejně nepadlo :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petra vložený před 15 lety

dotaz

Mohu se zůčastnit i když mi bude 16 až v březnu?

Re: dotaz

taky by mě to zajímalo, mně bude 16 až v srpnu

Re: Re: možnost dvojí účasti

i přes Bridge??? Jak? O tom nai nevím… :o(

Ráda bych se zeptala, jestli můžu soutěžit, i když mi bude 16 až v dubnu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 15 lety

Re: Re: možnost dvojí účasti

i přes Bridge??? Jak? O tom nai nevím… :o(

Re: Re: Re: možnost dvojí účasti

Ano, sledujte BRidge, i tam bude soutěž o tento pobyt.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elianna vložený před 15 lety

Ráda bych se zeptala, jestli můžu soutěžit, i když mi bude 16 až v dubnu?

Re:

Ano, limit je červen.

Re: Re: dotaz

V březnu OK, v srpnu už bohužel pozdě.

Re:

v červnu 2010.

no to je skvělé, ještě aby tak trochu štěstíčka při losování :-)

To je asi jenom pro jednu osobu že? myslím kdybych náhodou vyhrála jestli bych mohla jet s kamarádkou. příp. jestli by se to dalo nějak dokoupit. protože
ta soutěž je sice super, ale zase být v GB sama bez nikoho známýho to by mě asi ani nebavilo..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od prue vložený před 15 lety

To je asi jenom pro jednu osobu že? myslím kdybych náhodou vyhrála jestli bych mohla jet s kamarádkou. příp. jestli by se to dalo nějak dokoupit. protože
ta soutěž je sice super, ale zase být v GB sama bez nikoho známýho to by mě asi ani nebavilo..

Re:

Myslím, že z hlediska učení angličtiny je to to NEJLEPŠÍ – být tam sám. Když budete s kamarádkou, angličtinu uvidíte jen z dálky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Myslím, že z hlediska učení angličtiny je to to NEJLEPŠÍ – být tam sám. Když budete s kamarádkou, angličtinu uvidíte jen z dálky.

Re: Re:

to je sice pravda jenomže já se angličtinu učim už devátým rokem. a skromně musim říct že mi docela jde :) jsem schopná se i dívat na cizí seriály bez titulků a celkem v pohodě jim rozumím. do Anglie bych chtěla proto, abych pochytila něco z jejich přízvuků, ještě více se zdokonalila v aj a prohlídla si památky. což by šlo líp s kámoškou :)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: dotaz

V březnu OK, v srpnu už bohužel pozdě.

Re: Re: Re: dotaz

tak to je škoda, snad někdy příště

hm supr soutěž škoda že mi neni 16, ale aspoň jsem už v Anglii byla no snad někdy příště. PS: zavidím výherci anglie je krásná :)

how?

zdravím, jenom se chci zeptat, protože jsem ještě nikdy nesoutěžil, jak se posílají odpovědi a jestli odděleně nebo všechny najednou… :?: předem díky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.